anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja przesyłka A000H7BQ19 nie przyszła

Client:108154553
#1 Nowicjusz#

Moja przesyłka A000H7BQ19 nie przyszła na określony czas .To miał być prezent. Ponieważ jest to z Waszej winy .... proszę  o zwrot należności  na moją  kartę  kredytową  z której płaciłem. To miał  być  prezent  na byłą sobotę. Bardzo  nie ładnie  i niedobry  serwis

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:108154553 gdzie pisało o gwarancji dostawy ,, w określonym czasie ,, ?

Sprzedawcy wina jest taka ,że to Ty wybrałeś najgorszą formę w dostawy , do której oferowania przymusiło go allegro .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A Ty nadal negatywnie nastawiony, a oni się tak starają żeby poprawić jakość dostawy.🤣🤣😃

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiemy od kogo ten zakup i kiedy miała przyjść, w śledzeniu jej nie ma! A kto miałby Ci zwrócić tą kasę? nie był to przypadkiem zakup przez podesłany link i zoster oszukany!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 tak , nie mas takiej siły co by mnie przymusiła do zmiany zdania , a wątków zamiast ubywać bo ,, się starają i pracują nad ....,, to z dnia na dzień coraz wiącej .

Nie wygląda na link bo skąd przesyłka Łone

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wczoraj gościu pisał że ten przewoźnik jest OK!😋

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

1. mi się wydaje, że pomyliłeś adresatów. To powinieneś pisać do sprzedawcy, a nie na forum do ogółu użytkowników

2. nie obwiniaj sprzedawcy za niedotarcie przesyłki. Wybrałeś syfnego przewoźnika, sprzedawca miał obowiązek niesttey go udostępnić,  przewidywany czas dostawy nie jest podawany przez sprzedawcę, a serwis allegro wróżący z fusów. 

oznacz moderatorów