anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety Allegro - problem z zasileniem w promocji Allegro Family

Zadymka1505
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

25 lutego utworzyłem Allegro Family zapraszając do swojej grupy żonę. Żona ma swoje konto jednak dość rzadko dokonuje zakupów (ostatni zakup został dokonany końcem 2019 roku). Aktywując Allegro Family skorzystałem z promocji, w której miałem otrzymać 10 monet. Niestety do chwili obecnej monet nie widzę mimo, że zaproszenie zostało zaakceptowane (oboje widzimy siebie w Family). Proszę o wsparcie.

Pozdrawiam,

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zadymka1505 Cześć. Skonsultuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Zadymka1505 Może nie spełniasz jakiegoś warunku:

3 Zasady Promocji

  1. Promocja dedykowana jest Użytkownikom posiadającym Konto w serwisie Allegro.pl, którzy przystąpili do Promocji zgodnie z ust. 3 poniżej.
  2. Promocja polega na przyznaniu Monet Promocyjnych na zasadach wskazanych w ust. 3 poniżej. Przyznanie Monet Promocyjnych nie wyklucza otrzymania Monet na zasadach określonych w § 4 ust. 3 Regulaminu Programu Monetowego.
  3. Aby Organizator Grupy Rodzinnej mógł otrzymać Monety Promocyjne, w Okresie trwania Promocji musi spełnić łącznie poniższe warunki:

    a) posiadać wykupiony pakiet Smart! na dzień startu promocji

    b) konto Organizatora nigdy nie bylo (ani członkiem, ani organizatorem) w Allegro Family

    c) wysłać zaproszenie do Grupy Rodzinnej Członka Grupy Rodzinnej, który nie posiadał wcześniej konta na Allegro lub nie dokonywał zakupów w okresie 25.08.2021-25.02.2022 roku i zaakceptował Członkostwo

Z chwilą spełnienia warunków opisanych w niniejszym ustępie po w Okresie trwania Promocji Użytkownik przystępuje do Promocji (dalej: Uczestnik Promocji).

  1. Uczestnicy Promocji, którzy spełnili warunki, o których mowa w pkt 3. powyżej uprawnieni są do otrzymania 10 Monet Promocyjnych.
  2. Uczestnik w Okresie trwania Promocji, w ramach jednego Konta może otrzymać maksymalnie 10 Monet Promocyjnych.
  3. Łączna liczba Monet Promocyjnych, przeznaczonych do przyznania Uczestnikom w Okresie trwania Promocji, wynosi 100 000 Monet. Aktualną liczbę Monet Promocyjnych przeznaczonych do przyznania Uczestnikom w Okresie trwania Promocji Uczestnik może zweryfikować na stronie: https://allegro.pl/kampania/monety/promocje.
  4. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie w terminie 2 dni roboczych, liczonych od dnia spełnienia warunków, o których mowa w pkt. 3. powyżej.
  5. Po kliknięciu w przycisk [Odbierz] Monety Promocyjne zostaną automatycznie przypisane do Konta Uczestnika Promocji. Uczestnik Promocji może sprawdzić stan Monet Promocyjnych w ramach swojego Konta : Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety.
  6. Przyznanie Monet Promocyjnych nie wyklucza możliwości otrzymania przez Uczestnika Monet na zasadach wskazanych w Regulaminem Programu Monetowego, z tym zastrzeżeniem, że łączna liczba Monet Promocyjnych i Monet podlega limitom określonym w § 4 ust. 17 Regulaminu Programu Monetowego
oznacz moderatorów

Zadymka1505
#8 Zapaleniec#

Dzięki LEW433 - sprawdziłem zasady promocji przed przystąpieniem do niej jak i ponownie teraz w treści Twojej odpowiedzi - według mnie spełniłem wszystkie zasady.  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zadymka1505 Cześć, przepraszam Cię za czas oczekiwania. Monety trafiły już na konto 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów