anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

monety za aktywację i zakup przez pay

talgo
#8 Zapaleniec#

kiedy i jak są rozliczne monety za aktywację i zakupy przez allego pay bo w dalszym ciągu ich nie otrzymałem a wg promocji powonieniem dostać 20 szt

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@talgo Sprawdź warunki promocji w regulaminie, jeżeli monety już powinny się pojawić i ich nie masz, upomnij się o nie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb Najszybszy jest czat.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@talgo, według Regulaminu promocji Monety z Allegro Pay, akcja zakończyła się 11.04.2021 r. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@talgo A zrobiłeś to ?

Za opłacenie Transakcji na Allegro za pomocą Allegro Pay, spełniającą warunki opisane w ust. 1 i 2 powyżej w Okresie trwania Promocji, Uczestnik może otrzymać Monety promocyjne opisane poniżej:

a. aktywacja Allegro Pay w Okresie trwania Promocji = 10 Monet promocyjnych,

b. pierwsza Transakcja na Allegro opłacona za pomocą Allegro Pay w Okresie trwania Promocji = 10 Monet promocyjnych.

A potem to ?

  1. W celu odebrania Monet promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@talgo, otrzymałam informację, że nie przeszedłeś przez proces odbierania Monet:

W celu odebrania Monet promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety. 

Zważywszy na sytuację, otrzymałeś 20 Monet. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

talgo
#8 Zapaleniec#

dzięki za info 🙂

oznacz moderatorów