anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

MyBenefit - czy kod zniżkowy może być wykorzystany od razu w jednym zamówieniu?

alutkacz811
#8 Zapaleniec#

Czy zakup na jeden kod musi być od jednego dostawcy? Czy mogę połączyć kilka aukcji nawet jeśli jedna będzie z przesyłką a druga bez? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@alutkacz811 karta podarunkowa nie obejmuje kosztów dostawy. Jeden kod nie musi być wykorzystany na cały zakup, pozostała kwota będzie do wykorzystania na inne zakupy (od innego sprzedającego). Będziesz mogła ją wykorzystać na formularzu płatności i dostawy, po wybraniu płatności z góry, w części "Twoje zniżki". Zwróć tylko proszę uwagę czy Twoja karta nie obejmuje tylko konkretnej kategorii np. Sport i turystyka. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

alutkacz811
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

alutkacz811
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Wykorzystałam 160 zł z kodu wartego 200zl. Na stronie MyBenefit czytam że po nie wykorzystaniu wszystkich środków otrzymam nowy kod przypisany do mojego konta, o wartości równej niewykorzystanych środków. Gdzie mam szukać tego kodu🤷?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

 Jeden kod nie musi być wykorzystany na cały zakup, pozostała kwota będzie do wykorzystania na inne zakupy (od innego sprzedającego). Będziesz mogła ją wykorzystać na formularzu płatności i dostawy, po wybraniu płatności z góry, w części "Twoje zniżki".

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@alutkacz811 oprócz formularza płatności i dostawy, o którym napisał @LEW433 powinnaś również widzieć go w tej zakładce 🙂 Sprawdziłam to i kupon w wysokości 41,02 zł jest wciąż dostępny i gotowy do wykorzystania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów