anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nałożona blokada za powiązanie z nieznanym kontem

Adi-O
#7 Wielbiciel#

Witam

W sumie nie wiem jaki jest cel pisania przeze mnie tego posta, może wylanie żali i bezsilności w próbie tłumaczeń działowi bezpieczeństwa transakcji Allegro.

 

Wczoraj bez żadnego ostrzeżenia, maila czy wiadomości w centrum wiadomości zablokowano mi konto. Konto które mam od 19 lat, na które praktycznie tylko kupuje, ostatnio korzystając ze sprzedaży na Allegro Lokalnie.

Przebijając się przez formy kontaktu dotarłem do możliwości wysłania maila. Po kilku godzinach dostałem odpowiedź od działu bezpieki Allegro że istnieją "podejrzenia" że moje konto jest powiązane z dwoma innymi kontami i może być wykorzystywane w jakimś celu.

Jedno z tych kont znam ale ta osoba nigdy nie miała dostępu do danych logowania na moim koncie ani nic nas nie łączyło na Allegro. Co śmieszne to konto które niby jest zamieszane w aferę, nadal pozostaje aktywne i można na nim wykonywać transakcje, nie dostali żadnych maili ani informacji (wiem bo mam kontakt z tą osobą)

A drugie konto jest mi totalnie nieznane, nie znam właściciela i nie mam pojęcia jak mam być z tym kontem powiązany.

Jedyne wyjaśnienia Allegro to tylko powoływanie się na konkretny zapis z regulaminu, aby nie doszło "do omijania zabezpieczeń w przyszłości" .

Próby dalszego kontaktu mailowego nic nie dają, ja nie mogę wyjaśnić sytuacji bo nie wiem co prawdopodobnie zaszło, konsultanci telefoniczni nic nie wiedzą.

Szkoda mi że po prawie 20 latach korzystania z Allegro spotyka mnie taka sytuacja.

Pozdrawiam 

Adam

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Adi-O
#7 Wielbiciel#

Dodam jeszcze tylko że zgodnie z zasadami Allegro którzy nie kontaktują się z innymi użytkownikami,w tej sytuacji muszę czekać na pozostałe dwie osoby które posiadają te dwa inne konta (chociaż Allegro twierdzi że może to być jedna osoba, jak widać na pewno nie jest). 

Więc nie mam możliwości reakcji i być może nigdy się nie doczekam sytuacji kiedy pozostali użytkownicy wyjaśnia sprawę z Allegro a .oje konto będzie odblokowane 🙂

oznacz moderatorów