anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naciąganie na uszkodzony towar, ponoć zakładany do samochodu...

navig1
#1 Nowicjusz#

Kupiłem na Allegro piastę do Citroena C4 Aircross za 193 PLN Przyszła bardzo szybka ale to nie ta której potrzebuję. W większości opisów jest do modelu od 2012 do ..... czyli do czasu obecnego. A tak nie jest. Bo nie zgadzają się otwory, rozstaw gwintu do zamocowania do wahacza. Od 2013 bowiem jest ten wymiar jest większy i jest to w modelu LIFT. Nikt prawie o tym nie pisze. A skoro nie pasuje po zmierzeniu suwmiarką odesłałem towar do nadawcy jak zwrot, GLS. Po kilku dniach otrzymałem pocztą ten sam lecz uszkodzony towar jakobym to ja montował ją w samochodzie. Ewidentnie jest to uszkodzenie z transportu lub komuś wypadło z pudełka. A na dodatek opakowanie pozostawia dużo do życzenia. Bardzo ciekawa sytuacja, zostałem z niepotrzebną częścią.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli odesłałeś jako zwrot, sprzedawca - firma nie może nie przyjąć zwrotu. Po co odbierałeś przesyłkę po odesłaniu? Trzeba było nie odbierać. W tej sytuacji rozpocznij ze sprzedawcą Dyskusję, w której wesprze Cię pracownik Allegro. Domagaj się odebrania przez sprzedawcę od Ciebie tej części i zwrotu wpłaty po Twoim odstąpieniu od umowy, czyli po zwrocie, którego dokonałeś wcześniej. Możesz mu odesłać ponownie rzecz, ale na jego koszt. Dyskusję otworzysz tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów