anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie przesyłki z punktu zamiast z paczkomatu.

Client:41047909
#7 Wielbiciel#

Opis sytuacji:

Popełniłem błąd wybierając wielkość paczki generując etykietę i paczka nie zmieściła się w paczkomacie mimo tego inpost wysłał wiadomość, ze paczka się znajduje w paczkomacie mimo, ze jej tam nie ma. Paczkę zawiozłem do punktu nadania paczkę skąd zostanie odebrana od kuriera. Chciałem się Państwa zapytać czy w związku z tym powinien podjąć jakieś dodatkowe działania ? Po skontaktowaniu się z inpostem dostałem informacje, ze powinien się z Państwem skontaktować.

Czy to, ze paczka zostanie odebrana przez kuriera z punktu zamiast z paczkomatu to duży problem czy i tak paczka dotrze na magazyn, a dalej do kupującego ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:41047909  paczka zostanie dostarczona . Nadanie a punkcie zamist w paczkomacie nie powinno być problemem

Mam tylko pytanie czy paczka bylo do paczkomatu ??? Czy tez jako kurierska ? No bo jesli nie weszła do paczkomatu nadawczego to raczej nie wejdzie także do odbiorczego. I tutaj juz może byc różnie z doreczeniem

oznacz moderatorów

Client:41047909
#7 Wielbiciel#

Paczka była nadana do paczkomatu.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

doliczą ci dodatkową opłatę i obciążą twój rachunek za zmianę gabarytu.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:41047909  hmm to skoro nie weszła do paczkomatu nadawczego to jak miałaby wejśc do paczkomatu odbiorczego ??????

No i tu może być problem. Czasem kurier dzwoni do klienta i może wydać paczke z auta lub podwieźć. A czasem po prostu robi zwrot do nadawcy.

Tak czy inaczej mysle że powinieneś sie liczyc ze sporą dopłata za gabaryt.

Chyba trzeba było zadzwonić do kupujacego i od razu Mu na adres kurierem wysłać, zdaje sie że to by było tańsze rozwiazanie.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

2021-05-29 (2).png

oznacz moderatorów