anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NAPRAWA WYSZUKIWARKI!!!

ArKo71
#8 Zapaleniec#

Czy naprawdę programistów allegro przerasta zrobienie rozsądnej wyszukiwarki, która przynajmniej wyszukuje w tytułach aukcji DOKŁADNIE tego słowa, którego użytkownik potrzebuje???  Nie wspomnę o używaniu ",?,* bo to już dawno ich przerosło...

Próba znalezienia słowa "płyty" w kategorii Komputery/Części/Płyty główne uparcie wyrzuca praktycznie WSZYSTKIE aukcje, bo zapewne zawierają słowo "płyta".

Próba znalezienia "uszkodzone płyty główne" też daje mizerny rezultat...

ŻENUJĄCE!!!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

7YP6K
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

ArKo71
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

ArKo71
#8 Zapaleniec#

Kiedyś dla wyszukiwarki nie było problemu znalezienie aukcji zawierającej w tytule  łącznie trzy słowa kluczowe lub ich części np.: płyty uszkodzone glowne/ płyt* uszkodzo* główn* bez względu na ich kolejność występowania.

TERAZ I OD DŁUŻSZEGO CZASU JEST TO NIEMOŻLIWE...

Tak samo, jak wyszukiwanie słów z nieznanym znakiem, jak np. oznaczenie tranzystora/scalaka itp. z zamazanym opisem...

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ArKo71
#8 Zapaleniec#

No i co znalazło?

Wszystko jak popadnie, a nie tylko aukcje z tytułem zawierającym PŁYTY GŁÓWNE!!!

Czytaj ze zrozumieniem...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ArKo71 A co miało znaleźć? Bo ja widzę oferty w kategorii "płyty główne" (po cholerę wpisywać tę frazę w wyszukiwarkę - nie wiem), dodatkowo tylko ze stanem "uszkodzone". Czyż nie szukałeś właśnie uszkodzonych płyt głównych?
Czytaj ze zrozumieniem... Widzę, że niektórzy na każde rozwiązanie mają przygotowany problem😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów