anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NEGATYWNe komentzrze od kupujacych bez wcześniejszego konaktu

bbtapes
#8 Zapaleniec#

witam, patrzę na negatywne opinie kupujących którzy nam jest ostatnio wystawili i naprawdę w to nie wierzę. Stworzyli państwo w Allegro patologiczny system który pozwala kupującym na wystawienie negatywnej opinii bez kontaktu z nami. Obie wystawione negatywne opnie od: kuopujacy111oraz od kupujacy2222 są niesłuszne. Pierwsza - kupujący wcale nie żądał faktury (i nawet potem gdy już nawet mógł by chcieć fv to nie próbował się z nami konstatować!). Druga - kupujący się z nami nie kontaktował. Więc dlaczego mamy mieć od nich negatywne opinie, które obniżają nasza punktację?????????????????????????????????? Moje podejście jest wysoko emocjonalne bo jestem właścicielem tego przybytku i naprawdę dbam o kupujących: Jakość sprzedaży, zadowolenie kupujących, obłogę posprzedażową, czas odpowiedzi na zapytania, czas odpowiedzi na dyskusje, sposób rozwiązania dyskusji - ZAWSZE na korzyść kupującego. Proszę zatem udzielić mi odpowiedzi dlaczego ja starając się wszystko zrobić 99/100 dostaję kolejny raz KARĘ oda Allegro? Proszę udzielić mi odpowiedzi, po wcześniejszym sprawdzeniu w którym z podpunktów obsługi zawodzę: Jakość sprzedaży, zadowolenie kupujących, obłogę posprzedażową, czas odpowiedzi na zapytania, czas odpowiedzi na dyskusje, sposób rozwiązania dyskusji - ZAWSZE na korzyść kupującego.
Traktujecie mnie i zakładam że innych sprzedawców jak śmieci.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mdrogeria
#21 Demiurg#

@bbtapes niby po co klient ma się z Wami kontaktować , ruch jest po Waszej stronie jak Wam oczywiście zależy .

oznacz moderatorów