anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nekaja mnie sprzedawcy twierdzac ze mam nie oplacone produkty

Magdalenka_871
#1 Nowicjusz#

Witam, 

W dniu 5.04 cos sie stalo z moim kontem poniewaz to co bylo w koszyku wszystko zniknelo jakby restart od 15.04 nekaja mnie sprzedawcy twierdzac ze mam nie oplacone produkty platnosc z gory i ze oni wysylaja towar nie wiem jak innaczej sie z kims skontaktowac ani co robic. Wydzwaniaja do mnie o 7 rano a teraz jeszcze mnie strasza pomocy. Ze bede obciazona kosztami zakupy na allegro robie sporadycznie mimo ze konto mam od lat. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Masz te produkty w zakładce Kupione? Jeśli tak, to wyślij każdemu sprzedawcy rezygnację - odstąpienie od umowy. Nikt nie ma prawa Cię straszyć i nękać.

Odstąpienie od umowy zakupu przedmiotu.

 

Wejdź w Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot.

 

Druga opcja to wysłanie sprzedającemu mailem oświadczenia o odstąpieniu od umowy, czyli krótkiego pisma z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

Numeru konta nie musisz podawać, gdyż zwrotu wpłat nie będzie.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 a jeśli zakup od osoby prywatnej to zwrotu nie może dokonać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

A może masz tu https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

________
Κώστας
oznacz moderatorów