anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieżetelność Poczty Polskiej

KRE
#1 Nowicjusz#

Witam..po raz kolejny mam kłopot z Pocztą Polską (kurier). Często na Allegro kupuję części ,ponieważ prowadzę serwis komputerowy.  Staram się z "usług" w/w nie korzystać . Czasem jednak (jak ostatnio) przypadkowo kliknę dostawę - w tym wypadku "Allegro przesyłka polecona" . No i oczywiście po raz kolejny wystąpił problem z dostawą. Właśnie się dowiedziałem, o nieudanej próbie doręczenia dziś o 14.30. Kłopot polega jednak na tym, że od 11 do 20 tej siedzę w firmie i nie ruszam się na krok. Oczywiście nie było żadnego kuriera, nie ma żadnego awizo, i nawet nie wiem gdzie mógłbym cokolwiek zareklamować. Czy naprawdę nie da się nic z tym zrobić? Czy macie Państwo podobne problemy ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@KRE  listy polecone to działka listonosza a nie kuriera. Od jakiegoś czasu listonosze wrzucają polecone do skrzynki bez kontaktu z odbiorcą.  A jeśli list o większych gabarytach to wcale nie dostarczają na miejsce , ale awizo powinien zostawić . Reklamacja to strata czasu, odbierz na poczcie i tyle 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

KRE
#1 Nowicjusz#

Napisałem "Kurier" ponieważ tej nazwy użyło Allegro przy opisie problemu z dostarczeniem.. Na poczcie..pewnie, tylko po co płacić za przesyłkę z dostawą i stać (u mnie co najmniej pół godziny) po odbiór paczki. Ta nie była duża (zawiasy do laptopa mieszczą się w kopercie). Poza tym nie mam awizo..a u mnie są 2 poczty dostarczające przesyłki..poprzednim razem po tygodniu dostałem od razu awizo powtórne... a klient czeka.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@KRE  temat stary jak poczta i allegro 🙂  Można ponarzekać a odebrać i tak trzeba na poczcie . Teraz awizo do odbioru niepotrzebne. Nawet numeru nadania nie trzeba . Na śledzeniu powinno być w którym urzędzie list czeka .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

koszalek_17
#8 Zapaleniec#

Tańsza opcja ale nie polecam. Jak listonosz Cię nie zastanie, to pomimo że na skrzynce mam oznaczenie W - czyli powinien wrzucić poleconą, to tego nie zrobi. Masakra i gonisz na pocztę . Wolę zapłacić za paczkomat więcej i nie stać w kolejce. Nie cierpię Poczty Polskiej.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Nieżetelność to ja widzę w tytule wątku😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów