anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dostałem kod odbioru od Pocztexu

byczek_xlv
#7 Wielbiciel#

Przesyłka Allegro Pocztex czeka w Żabce na odbiór a ja nie dostałem kodu odbioru.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup od firmy? pytaj sprzedającego.

oznacz moderatorów

byczek_xlv
#7 Wielbiciel#

Sprzedający mi odpisał że ponieważ to jest przesyłka Allegro Pocztex to sprzedający za to nie odpowiada tylko Allegro. Sprzedający kontaktował się z Allegro ale nie udzielili mu pomocy w tej sprawie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@byczek_xlv Tak trochę to sprzedający "olał" Cię ponieważ wg prawa to on odpowiada za przeslkę do chwili odbioru.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@byczek_xlv powinien dojść na SMS, maila, na allegro po kliknięciu takiej ciężarówki na górze po prawej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

byczek_xlv
#7 Wielbiciel#

Tak zwykle jest ale tym razem ani smsma ani maila w aplikacji jest informacja że przesyłka czeka na odbiór ale nie ma tam tego kodu odbioru. Ostatni mail jak mam od Pocztexu to że przesyłka została nadana.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@byczek_xlv napisz do allegro z prośbą o kod, paczka Allegro Pocztex jest na ich umowie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@byczek_xlv możesz to spróbować 🙂

Jeżeli Twoja przesyłka dotarła do sklepu, Kasjer ma możliwość wygenerowania ponownej wysyłki kodu odbioru (SMS) w systemie kasowym. W innym przypadku prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Pointpack pod numerem: 22 1 855 856 lub bok@pointpack.pl.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @byczek_xlv. Proszę, napisz do naszego supportu przez czat Allegro/Messenger/WhatsApp lub formularz i podaj numer zamówienia. Doradca skontaktuje się w Twoim imieniu z przewoźnikiem, aby ustalić co dzieje się z przesyłką i dlaczego nie otrzymałeś kodu.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów