anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dostaje zwrotu pieniedzy z zakupu anulowanego przez allegro.

Client:44436541
#8 Zapaleniec#

Witam. Zakupiłem produkt klocki mould king, dokonałem przelewu, dostałem potwierdzenie na maila ze zakup opłacony. Po tygodniu otrzymuję wiadomość od allegro że anulowaliśmy twój zakup ponieważ sprzedający nie otrzymał wpłaty. Dlaczego? Przecież wszystko z góry było opłacone. Dodam że wysyłka z Chin. Proszę  o pomoc. Z góry dziękuję 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:44436541 podaj numer zamówienia  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  sprawdzą co się stało ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44436541
#8 Zapaleniec#

Status od 26 stycznia : oczekuje na nadanie

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44436541 sprawdziłam ten zakup i wygląda to tak:
zam. nr d9d8a3d0-9c25-11ed-a758-852018012c65 zostało anulowane, ponieważ płatność nie zaksięgowała się poprawnie, miała status "rozpoczęta", teraz płatność jest już anulowana i otrzymasz zwrot wpłaty na konto, z którego dokonałeś płatności.
Zam. nr 9e4c6350-9c26-11ed-a9cf-e500b6f000fb od tego samego sprzedającego zostało wykonane poprawnie, płatność ma status zakończona i wszystko jest ok, zakup został ukryty w Twojej zakładce, więc przywróciłam go, żebyś mógł to sprawdzić. 
Wygląda na to, że wczoraj dokonałeś kolejnego zakupu tego samego przedmiotu u innego sprzedającego, zam. nr 48a59ed0-a2d9-11ed-9e14-add8f6bd793b. 
Możesz to sprawdzić w zakładce Moje zakupy

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44436541
#8 Zapaleniec#

Tak zgadza się. Wczoraj dokonalem  zakupu tego samego przedmiotu u innego sprzedawcy. Ma to być prezent i zależy mi na czasie. W wiadomości allegro otrzymałem informację że za poprzedni anulowany zakup otrzymam zwrot pieniędzy w ciągu 1,2 dni roboczych. Dzis mija już 3 dzień. W tym momencie zależy już mi tylko na zwrocie wpłaconej kwoty.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44436541 czas na zwrot wpłaty będzie się liczył od dzisiaj, ponieważ dopiero dziś płatność została anulowana. Nie martw się otrzymasz zwrot wpłaty za anulowane zamówienie na konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44436541
#8 Zapaleniec#

"Zam. nr 9e4c6350-9c26-11ed-a9cf-e500b6f000fb od tego samego sprzedającego zostało wykonane poprawnie, płatność ma status zakończona i wszystko jest ok, zakup został ukryty w Twojej zakładce, więc przywróciłam go, żebyś mógł to sprawdzić. " 

Jak mam to rozumieć, skoro u tego sprzedawcy dokonałem tylko 1 zakupu, który co prawda został już anulowany.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44436541 musiałeś dokonać też drugiego zamówienia i poprawnie je opłacić, ponieważ jest to widoczne w systemie. 
Pierwsze (to anulowane zamówienie) zostało złożone 24 stycznia 2023 o godzinie 21:30, a drugie to nieanulowane, w którym płatności się powiodła 24 stycznia 2023 o godzinie 21:36. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44436541
#8 Zapaleniec#

Sęk w tym że dokonywałem płatność i tylko raz. Nie wiem co to się wydarzyło. A skoro przelew poszedł (ten anulowany) za który otrzymam zwrot, to na jakiej zasadzie ma dzialac na druga operacja? Muszę ją anulować czy coś, skoro mam zamówiony ten sam produkt od innego sprzedawcy

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44436541 tak skontaktuj się proszę ze sprzedającym, aby zrezygnować z zakupu. A w zakładce Moje zakupy zgłoś zwrot, ponieważ nie będzie już możliwości anulowania tego zakupu (sprzedający nadał przesyłkę). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44436541
#8 Zapaleniec#

Rozumiem. A co z tą anulowana operacja. Otrzymam za nią zwrot?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44436541 tak, oczywiście, w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych otrzymasz zwrot tej wpłaty 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44436541
#8 Zapaleniec#

Ok. Dziękuję bardzo za pomoc :d

oznacz moderatorów

Client:44436541
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie. Maksymalnie do 3 dni powinienem dostać zwrot gotówki. Dzis juz mija 5  dzień. Zwrotu jak nie było tak nie ma. O co biega?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44436541 Prześlij proszę potwierdzenie tej wpłaty przez formularz. Odpowiedni zespół sprawdzi co się z nią stało.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów