anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie kompletna przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
Safrios
#8 Zapaleniec#

Witajcie ludziska i pracownicy Allegro

 Najlepiej zacząć od początku historii. Proszę o wyrozumiałość że takiego grata starego przywracać do żywych 😛

Rodzice mają staruszka tv (Sharp LC42XL2E) który ni stąd zaczął się restartować z powodu przegrzewania się układów w górnej płycie pcb, przez stare termopady które kwalifikują się do wymiany. Ktoś by powiedział "zamówić nowe i dalej będzie śmigać". Otóż nie do końca :] ponieważ ciężko ulepić z nie kompletnej przesyłki która powinna zwierać dwie sztuki termopadów 2mm a nie jedną sztukę z tej oferty skoro jest jak byk że mam dostać dwie sztuki. Ze sprzedawcą nie pogadacie, odpowiada automat że się "odezwiemy". Ale na negatywy od ludzi to już da się odpowiadać nawet z dzisiaj. Niechce jakiś dram robić mu jak narazie chciał bym żeby po prostu oddał połowę kasy albo odezwą się pracownicy Allegro, pierwszy raz w życiu będę zmuszony. Dziękuje i pozdrawiam

https://allegro.pl/oferta/gelid-gp-ultimate-thermal-pad-2mm-90x50mm-15w-2pak-11441143339

 

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
Halfrunt
#18 Luminarz#

Żądanie dosłania brakującego elementu kierujesz przez otwarcie dyskusji i tam domagasz się realizacji zamówienia zgodnie z zawartą umową, po 24h poproś o pomoc pracownika (tam w tej dyskusji)

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Safrios Ale musi odpowiedzieć w ciągu 24godz. na dyskusję, otwórz masz tam pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Zdajesz sobie sprawe ze jak to dopiero co przyszlo to np towar moze przyjsc w 2 paczkach z 2 roznych magazynow?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Safrios Sprzedający ma w ofercie też pojedyncze sztuki tego towaru więc najpewniej doszło do zwykłej pomyłki i najpewniej brakujący pad Ci przyśle.

Chyba, że liczyłeś dostać dwa opakowania po dwa pady? 

oznacz moderatorów
Safrios
#8 Zapaleniec#

liczyłem po prostu na dwie sztuki pasków 2mm tak jak w ofercie . Po prostu zaczynam lekko się martwić :] . dzięki wszystkim za odzew :]

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Safrios Nie odzywa się więc tylko dyskusja, ale zrobisz jak uważasz, tu Ci odpisali sami sprzedajacy i nie wiem czy są wiarygodni.🤔

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Safrios od jakiego czasu się ,nie odzywa’?

oznacz moderatorów
Safrios
#8 Zapaleniec#

odebrałem 25 lipca po południu i od razu do sprzedawcy wysłałem że zaistniała drobna pomyłka. może jednak trochę tryb paniki się włączył przez taką sytuację 😛 ale już załatwione. pomyłka przy pakowaniu była . Niech ktoś usunie tego posta bo chyba trochę wstyd xD

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Safrios no widzisz mówiłem że przyjdzie w 2 paczkach 😄

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Safrios Nie ma się czego wstydzić > kto pyta nie błądzi > po to jest forum AG, żeby pomagać > a nie zaczynać od "otwórz dyskusję (awanturę)" > 99% procent takich spraw da się załatwić na spokojnie, bez stresów.😃

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Safrios Najbardziej niewiarygodnym odpowiadającym tu jest LEW > u niego tylko "kopiuj, wklej" > zawsze to samo nawoływanie do awantury

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Safrios Napisałeś maila do firmy po godzinach pracy, więc nic dziwnego, że odpowiedział Ci automat. Ktoś z firmy się do Ciebie odezwie pewnie jeszcze dzisiaj i załatwi sprawę. Enjoy.

oznacz moderatorów