anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę anulować zamówienia z zagranicy. Co robić?

Client:82543740
#7 Wielbiciel#

  @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Co mam dalej zrobić zamówiłem rezystor do klimatyzacji po czym okazało się że wyslka jest z zagranicy i chciałbym ją anulować zero kontaktu z sprzedającym chciałem anulować zakup ale już tej opcji nie ma więc wszedłem na zwrot i trzeba tam wybrać opcję dostawy zwrotu a nie posiadam jakby tej rzeczy poniewaz jest u sprzedającego i co mam w tej sytuacji zrobić chciałbym po prostu odzyskać pieniądze.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

gierland wybierz ,,wysyłka wlasna ,, sprzedawca otrzyma wiadomość o Twojej rezygnacji .

oznacz moderatorów

Client:82543740
#7 Wielbiciel#

Kliknąłem ze wysyłka własna i teraz mam napisane że mam zwrócić towar do 5 lipca i co teraz ?

oznacz moderatorów

Client:82543740
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20210621-134935_Allegro.jpg

 Teraz otrzymam zwrot pieniędzy? Beż żadnych problemów? @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:82543740 tak , jeśli będą problemy wróć do nas ... pomożemy 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82543740 Nie mogłeś anulować zamówienia, bo sprzedający dodał już numer listu przewozowego (w piątek 18 czerwca). W tej sytuacji musisz poczekać aż paczka do Ciebie trafi i wtedy ją zwrócić.

Jeśli sprzedający w dalszym ciągu nie będzie odpowiadał na Twoje wiadomości, możesz rozpocząć dyskusję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:82543740 

Anulować możesz na trzy sposoby, każdy jest tak samo ważny.

Odstąpienie od umowy zakupu przedmiotu.

 

Sprawdź, czy jest dostępna ta metoda;

 

  1. Wejdź w zakładkę Moje zakupy, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

Jeśli nie ma takiej opcji;

 

  1. Wejdź w Moje zakupy, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

 

  1. Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

Jeśli anulujesz jedną z powyższych metod przed wysyłką, nie masz już obowiązku odbierać towaru. Sprzedający wyśle Ci go na swój koszt i swoje ryzyko. Musi Ci oddać całą wpłatę.

Formularz zwrotu możesz wypełnić i wysłać także wtedy, gdy nie masz jeszcze towaru. Nie ma znaczenia, jaką formę odesłania tam zaznaczysz.

oznacz moderatorów

Client:82543740
#7 Wielbiciel#

Czyli teraz  zostało mi czekać na zwrot środków na konto ?

oznacz moderatorów