anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę odzyskać pieniędzy od sprzedającego, w Allegro odpowiada tylko robot

artur198613
#11 Animator#

Zamówiłem grę na urodziny, która miała być na czwartek jednak nie została do tego dnia nawet wysłana.

Zgłosiłem zwrot i założyłem dyskusje. Pomimo zgłoszenia zwrotu sprzedający wysłał ją w poniedziałek. Nie odebrałem przesyłki, która wróciła już do sprzedającego, który wysłał dzisiaj drugą paczkę. 

Opisałem problem w dyskusji i i poprosiłem o pomoc Allegro. Allegro napisało, abym podał im numer przesyłki i wkleił potwierdzenie nadania. Jaki numer przesyłki mam wkleić? Jak to ja jestem kupującym, który zgłosił zwrot przesyłki, która jest już u sprzedającego.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@artur198613 widzę, że w dyskusji zostało to już wyjaśnione. Najprawdopodobniej chodziło o numer przesyłki, którą odesłałeś, w każdym razie, widzę, że sprzedający zobowiązał się do zwrotu, więc poczekajmy jeszcze na jego odpowiedź. Na zwrot wpłaty ma 7 dni licząc od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej, jednak czas ten nie powinien być dłuższy niż 14 dni od momentu wypełnienia formularza zwrotu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Była to przesyłka Allegro, która już dawno dotarła do sprzedającego, a zwrotu wpłaty dalej brak.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@artur198613 Dziękuję za informację, 20 minut temu wypowiedzieliśmy się w Dyskusji i wezwaliśmy sprzedającego do reakcji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów