anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę przejęć z payback do aplikacji Allegro. Otwiera się przeglądarka internetowa z Allegro

emollaa
#7 Wielbiciel#

Mam aplikacje Allegro i payback. Wchodzę na aplikacje payback i aktywuje kupon Allegro celem zbierania punktów wybieram idź do Allegro i przechodzę do zwykłej strony Allegro. Pomóżcie chce zbierać punkty 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@emollaa Cześć. 🙂 To zależy od Twoich ustawień w telefonie i od tego. Prawdopodobnie nie zezwalasz na uruchamianie strony za pośrednictwem aplikacji Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

emollaa
#7 Wielbiciel#

Ten problem pojawiałby się na 3 różnych telefonach kiedy wcześniej było ok. Gdzie w takim razie szukać tych ustawień? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@emollaa To zależy od Twojego urządzenia. Sprawdź w systemowych ustawieniach aplikacji, czy masz zaznaczone zezwolenie na otwieranie linków w aplikacji. 

Na otwieranie w aplikacji (Allegro) możesz zezwolić z poziomu ustawień systemowych.
Wejdź na swoim telefonie w ustawieniach "Aplikacje i powiadomienia" --> "Wszystkie aplikacje", odszukaj tam Allegro, a następnie znajdź opcję zmiany ustawień otwierania aplikacji. Możesz ją wybrać jako domyślną formę otwierania linków, lub ustawić "Pytaj za każdym razem". Dokładne kroki zależą oczywiście od modelu telefonu, jednak już wiesz czego szukać. 

Opcjonalnie możesz również wyczyścić ustawienia domyślne aplikacji lub ją odinstalować i zainstalować ponownie (wtedy automatycznie powinna powrócić do standardowych ustawień i pytać o sposób otwierania linków). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

emollaa
#7 Wielbiciel#

Witam 

nic takiego nie ma w ustawieniach aplikacji Allegro. Aplikacja odinstalowana i zainstalowana ponownie i problem dalej został. Gdzie szukać pomocy rozwiązania problemu 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@emollaa Są to ustawienia urządzenia, nie aplikacji. Jeśli nie możesz tego odszukać, to poszukaj pomocy na forum poświęconym Twojemu systemowi (Android, iOS?) lub w artykułach od wydawcy systemu. 

Jeśli znajdziesz te ustawienia i zezwolisz na otwieranie linków w aplikacji, a jednak problem wciąż będzie występował, to prześlij mi proszę adres, jaki dostajesz z aplikacji Payback. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

emollaa
#7 Wielbiciel#

Odinstalowałem aplikacje Allegro mam tylko aplikacje payback wchodzę i idę do sklepu Allegro otwiera się strona z poniższym linkiem 

https://allegro.pl/?utm_source=pp&utm_medium=afiliacja&utm_content=payback.pl&affid=1727059&progid=2...

wcześniej na dole strony był numer karty payback a do góry podświetlenie na niebiesko? 
wchodzac na inne sklepy wszystko działa jak kiedyś na dole strony widze kartę payback problem jest tylko z Allegro. Gdyby coś było nie tak w ustawieniach telefonu nic nie mogłabym otworzyć 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@emollaa Sprawdziliśmy tę sytuację u siebie i nie udało nam się powtórzyć opisanego problemu. Przyjrzyj się proszę jeszcze raz ustawieniom na Twoim urządzeniu. Znalazłam instrukcję, która Ci się przyda (jeśli korzystasz z telefonu z systemem Android): https://support.google.com/android/answer/9431959?hl=pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

cakus
#7 Wielbiciel#

Miałem ten sam problem. Zrobiłem tak:  Ustawienia | Aplikacje | Zarządzaj aplikacjami | następnie na trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu | Domyślne aplikacje | Przeglądarka | zmiana na Chrome.

To u mnie zadziałało.

oznacz moderatorów

emollaa
#7 Wielbiciel#

Już działa ale to był jakis problem po stronie Allegro albo payback 

oznacz moderatorów

Client:88733235
#7 Wielbiciel#

Jak to się rozwiązało bo mam ten sam problem. No z tego ni z owego aplikacja Payback otwiera linki allegro w Chrome bez niebieskiego paska... 

oznacz moderatorów

grzeniosg
#2 Obserwator#

To jest problem w payback bo inne sklepy prawidłowo otwiera w iframe natomiast allegro otwiera z zewnętrznego linku. 

oznacz moderatorów