anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wybrać karty podarunkowej do płatności

LillySss
#2 Obserwator#

Nie mogę wybrać karty podarunkowej do płatności mimo że jest podpięta i obejmuje płatność na wszystkie towary. Mam dwie karty dodane (z jednej korzystałam wcześniej), a obecnie obie są wyszarzone i nie można ich wybrać jako płatności. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @LillySss. Kartę podarunkową kupiłaś na Allegro, czy przez Kafeterię MyBenefit? 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Sizeen
#1 Nowicjusz#

Hej, ja podbijam problem, kartę mam z Kafeterii i to samo 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wcale nie działa czy w jakieś określonej kategorii?

oznacz moderatorów

Sizeen
#1 Nowicjusz#

Kupowałem wagę kuchenną i śmigało, później chciałem kupić produkt dostarczany elektronicznie i lipa. 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Sizeen  Kartą Podarunkową nie można płacić za towary o charakterze niematerialnym (m.in. dobra cyfrowe), w tym oferowane wyłącznie z dostawą w formie elektronicznej. Wspominamy o tym w części III. Zasady korzystania z Karty Podarunkowej, w podpunkcie 10 e (szósty podpunkt) Regulaminu Kart Podarunkowych Allegro Finanse: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-finance-wwBVkbGMLHD

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Sizeen
#1 Nowicjusz#

To chyba jakoś niedawno ten zapis wszedł bo płaciłem w tym miesiącu za prepaid podarunkowym, bez żadnego problemu. Trochę kiepsko, bo z myślą o takich zakupach je aktywowałem poprzez Benefit. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

zmienili regulamin kart niedawno i...

oznacz moderatorów

Sizeen
#1 Nowicjusz#

happens 😄 grunt, że znamy już przyczynę! Fajnie jakby Kafeteria dała gdzieś wyraźne info o tym, bo sporo ludzi może działać z automatu. Może jak mi się zachce to im napiszę małą sugestię 😛 

oznacz moderatorów

Client:43497160
#7 Wielbiciel#

Pojawiła się ta informacja zaraz pod przyciskiem wyboru karty, w części "Zasady Realizacji UWAGA" - Nie powiedziałabym, żeby to było "wyraźnie" również dla mnie, ale zakładam, że nic lepszego zrobić nie mogli - w końcu Allegro tylko aktualizuje swój produkt, a platforma już nie jest ich 😕 

LEW433_0-1720267860843.png

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Elektroniki się nie da już.

oznacz moderatorów