anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zrobić przelewu ani z kontaktować się z allegro!!!Co zrobić?

Drzewolas1
#7 Wielbiciel#

Przy zakupach (nie jednego towaru) gdy klikam kupuje i płace wyskakuję mi Komunikat cytuję Przepraszamy wystąpił nieoczekiwany Błąd Co mam zrobić?Nie mogę zrobić przelewu ani z kontaktować się z allegro!!!Co zrobić? Dziękuję.Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

xyz96
#21 Demiurg#

@Drzewolas1 Skontaktuj się ze sprzedawcą, poproś go o numer konta bankowego i zrób zwykły przelew z konta na konto. To nie jest zabronione.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Drzewolas1 Odśwież przeglądarkę, kontakt z Allegro, najlepiej na czacie:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=be75077e-068a-4cee-b31d-9e532383f52d

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Drzewolas1 niex słuchaj [edycja],  sprzedający nie  poda Ci numeru konta bo będzie miał problemy z wygenerowaniem etykiety nadawczej , a szczególnie dla przesylek ze smartem 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria A co kupującego obchodzi jakaś etykieta? On nie zawierał umowy na etykietę! On kupił i może zapłacić normalnie - z konta na konto, została zawarta prawnie wiążąca umowa. Wpłaty zwykłym przelewem są w Polsce i na Allegro dozwolone.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Czyli wg ciebie różnicę w kosztach przesyłki z własnej kieszeni ma pokryć sprzedający, bo takie masz "widzimisię"?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że może zrobić przelew poza AF, teraz wszystko musi być jasne, transparentne, Allegro chce widzieć i znać wszystkie transakcje, więc preferuje metodę przez AF, nie ma etykiety, zwrot prowizji itd. same problemy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 to niech se robi przelew Panu Bogu , nie mam obowiązku podawania numeru konta .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria A kupujący nie ma obowiązku płacić przez pośredników, może też nie mieć takiej technicznej możliwości.  Jak zatem chcesz się wywiązać z zawartej umowy, jeśli nie masz podstawy prawnej do odstąpienia?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 nie ma płatności nie ma transakcji .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Teraz to już baaardzo się mylisz. Prawnie wiążąca umowa jest zawierana na Allegro przed zapłatą. Że Ty o tym nie wiesz????

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria No tak, co innego mogłeś zrobić w tej sytuacji poza wklejeniem głupawego obrazka? 🙂 Nic.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 "może też nie mieć takiej technicznej możliwości" - jak to, ma możliwość zrobienia przelewu poza AF, ale w ramach AF już takiej możliwości nie ma?
A czym technicznie różni się przelew w ramach AF od tego poza AF?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere @xyz96  Grzecznie po raz pierwszy i ostatni ostrzegam, jeszcze jedna, jakakowiek personalna wypowiedź nie na temat skierowana do osoby przeciwnej spowoduje, że udacie się na przerwę. 

@mdrogeria Memy, gify czy obrazki są w porządku, ale nie tolerujemy tutaj jakichkolwiek treści o charakterze politycznym, więc bardzo Cię proszę o powstrzymanie się od wstawiania tutaj tego typu obrazków. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Rozumiem, że pytania związane z tematem (choćby niewygodne) nadal rzeczonej osobie zadawać można? Pytam, bo chcę się upewnić.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Jeśli pytanie dotyczy danego wątku, osobie pytanej zostawiam decyzję, czy chce na pytania odpowiadać czy nie. Nie zmuszamy tutaj nikogo to udzielenia odpowiedzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ale ja pytałem o to, czy nadal rzeczonej osobie mogę zadawać pytania związane z danym wątkiem, a nie o to czy musi ona na nie odpowiadać;)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No właśnie, czy ten osobnik może mnie wywoływać i zadawać mi pytania, choć msnezek prosił go o to, aby mnie nie wywoływał w żaden, nawet zawoalowany sposób? Wiesz do czego doprowadzają te jego wywołania. To najgorszy szkodnik na AG w mojej i nie tylko mojej ocenie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów