anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zrobić przelewu ani z kontaktować się z allegro!!!Co zrobić?

Drzewolas1
#7 Wielbiciel#

Przy zakupach (nie jednego towaru) gdy klikam kupuje i płace wyskakuję mi Komunikat cytuję Przepraszamy wystąpił nieoczekiwany Błąd Co mam zrobić?Nie mogę zrobić przelewu ani z kontaktować się z allegro!!!Co zrobić? Dziękuję.Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Pozamiatało się znowu.😁 Ta pani nawet odnosiła się do mojej żony, możesz sprawdzić, nie chce bronić i odnosić się do kogokolwiek.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere @xyz96 Widzę, że macie problem ze zrozumieniem, a ja nie będę sprawdzać i badać kto, jak albo w jaki sposób zadał pytanie drugiej stronie. W związku z tym obu Panom przypominam ten wpis Maćka oraz informuję, że jakakolwiek wypowiedź w stosunku do drugiej strony, bez różnicy czy będzie ona bezpośrednia, pośrednia, ogólna, czy też nie, będzie skutkowała odpoczynkiem od AG. To jest moja ostatnia informacja w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ On ciągle próbuje, pomożesz?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ I widzisz Ola jak to jest - coś napisałaś, a tu znowu wycieczki personalne w moim kierunku (jednakże "sprytnie ukryte" w poście skierowanym do Ciebie)...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Po prostu żeby żyć, trzeba mieć wroga, karmę.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ja nie ma mam żadnego problemu ze zrozumieniem. Nie ja jemu zadaję codziennie zaczepne pytania, on mi je zadaje od miesięcy i liczy na awanturę. A odpoczynkiem nie musisz mnie straszyć, zrób to teraz, sprzedawcy odetchną z ulgą i będą mogli wreszcie sterować kupującymi zgodnie z własnym interesem.

oznacz moderatorów

aktawian
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem i to od kilku dni. Po kliknięci KUPUJĘ I PŁACĘ nie mam aktywnej opcji WYBÓR SPOSOBU PŁATNOŚCI. Jak widzę to pewnie znany BŁĄD i chyba zacznę się rozglądać za tym przedmiotem, którego nie mogę kupić na ALLEGRO w innym miejscu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@aktawian Metodę płatności wybierasz przed kliknięciem Kupuję i płacę.

oznacz moderatorów

aktawian
#7 Wielbiciel#

Nie da rady bo nie ma jej pokazanej przed wybraniem KUPUJE I PŁACĘ.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aktawian Pewnie korzystasz z szybkiej płatności kartą, która umożliwia zakup w kilka sekund z poziomu oferty?

Dodaj przedmiot do koszyka, wtedy zobaczysz opcje dostawy i płatności. Będziesz mógł wybrać tę, którą aktualnie preferujesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

aktawian
#7 Wielbiciel#

Korzystałem niestety do wczoraj z przeglądarki Opera, która dziwnym trafem blokuje niektóre opcje na wielu stronach. Po zmianie przeglądarki jest ok.

oznacz moderatorów