anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie orginalny podrobiony produkt.

karmelrat
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam pierwszy raz taką sytuację, że kupiłem produkt dokładnie miały być to klocki LEGO firmowe wysłane z Niemiec, tym czasem po opóźnionej przesyłce otrzymałem klocki podróbki z Chin. Otworzyłem dyskusję i zazadałem zwrotu podróbki na koszt sprzedającego, sprzedający się na to nie zgadza, bo nie chce ponosić kosztów wysyłki. Ja oczywiście uważam, że powinienem mieć możliwość odeslania towaru na jego koszt skoro to on mnie oszukał. To co on mi wysłał można zamówić z Chin za 400 zł sprzedający zaproponował też że zwróci mi w formie rekompensaty 250 zł z 992 zł jakie mu zapłaciłem. Dodam jeszcze, że klocki są podróbka co dla mnie czyni je produktem bezużytecznym. Jak to ogarnąć? bo niechciał bym ponosić kosztów wysyłki za nie mój błąd.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

KingaPawel
#7 Wielbiciel#

Dodając do dyskusji także potwierdzam, że nie był to zakup z Chin - kilkakrotnie sprawdzane. Sprzedający informował, że wysyłka oryginalnych klocków Lego jest z Niemiec i adres zwrotu Niemcy. Po dokonaniu zapłaty dane zmieniły się na magazyn z Chin. Konto zawieszone, ale też usunięte wszystkie komentarze dotyczące właśnie Lego.

oznacz moderatorów

Anna_exe
#7 Wielbiciel#

Twoja odpowiedź jest bardzo pomocna w dyskusji. Dziękuję za wsparcie

oznacz moderatorów