anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie otrzymałam zwrotu prowizji za zwrócony przez klienta towar

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

Jak allegro zarabia na naszych pieniążkach nie dając tzw. rabatu transakcyjnego(zwrot prowizji). Po dyskusji allegro kupujący zwrócił przedmiot. Kupujący reklamował niezgodność opisu ale ja nie jestem rzeczoznawcą, opisałem jak umiałem. Wychodząc na przeciw zrobiłem zwrot kosztów poprzez Allegro finanse zanim kupujący odesłał przedmiot. Oczywiście dostałem wcześniej negatywny komentarz-równa się z obniżenie jakości sprzedaży. Prawdopodobnie przez to nie otrzymam zwrotu prowizji. Zwrot pieniędzy był, przedmiot wrócił a nie otrzymam zwrotu prowizji. Ja wiem że regulamin i takie tam ale takich malućkich jak ja jest pewnie więcej. Policz teraz po kilka - kilkadziesiąt złotych. Wyjdzie niezła sumka. Czuję się oszukany bo ktoś poprostu za darmo obraca moimi pieniędzmi których nie odzyskam.

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

Według mojego wewnętrznego punktometru ktoś z allegro powinien odnieść się do mojego wpisu w przeciągu dwóch godzin. Ile punktów sobie odejmiecie gdzieś tam? A tu cisza. Jestem zwykłym szarym prostym człowiekiem. Czy allegro ma takich... no wiecie tam...gdzieś? Dziękuję. Jednakowoż dobrze zrobiłem składając wniosek o zamknięcie konta.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_13_jacek Zwrócił czy reklamował? ważne bo jak reklamacja to mogą nie zwrócić.

oznacz moderatorów

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

W dyskusji pisał o reklamacji. Zwróciłam kupującemu koszty z prośbą o zwrot przedmiotu

oznacz moderatorów

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

Kupujący oczekiwał zwrotu pieniędzy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To ze zwróciłeś z powodu reklamacji nie ma znaczenia, znaczenie ma to ze to była reklamacja, więc zwrotu nie otrzymasz.

oznacz moderatorów

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

Dobrze ale jestem osobą prywatną nie prowadzą działalności. Czyli allegro ma takich... no wiecie... gdzie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jakie to ma znaczenie> reklamacja. Po zakończeniu wszystkich spraw, pisz odwołanie:https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_13_jacek na , jeśli do transakcji została otwarta dyskusja i ma ona status ,, w toku ,, lub ,,nierozwiązana ,, rabatu transakcyjnego nie otrzymasz , jeśli tak jest poproś klienta o zakończenie dyskusji i następnie złóż odwołanie .

oznacz moderatorów

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

Dyskusja rozwiązana, zamknięta.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pisz odwołanie, masz link.

oznacz moderatorów

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za Wasze zainteresowanie i czas. Myślę że szkoda Waszego czasu. Allegro ma szaraków...? Bez odbioru.

oznacz moderatorów

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

W odwołaniu powinienem z automatu wyskoczyć do którego wniosku. W moim przypadku... brak.

oznacz moderatorów

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

Allegro, kasa, kasa? Szaraki a gdzieś... tam z nimi?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Zwrot opłaty transakcyjnej to nie obowiązek a przywilej

oznacz moderatorów

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

Allegro tryb god_mode?

oznacz moderatorów

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

Naprawdę myślę że szkoda Waszego czasu i mojego. Allegro udławcie się? Bez odbioru.

oznacz moderatorów

_13_jacek
#7 Wielbiciel#

Wniosek - odrzuccony

Odwołanie - zaakceptowane

Allegro jeśli w jakikolwiek sposób uraziłem szczerze Przepraszam.

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Najpierw dojechać po same kule a potem przeprosić, że nie w tę dziurę 😆

oznacz moderatorów