anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem potwierdzenia nadania zwrotu

Michal_998
#7 Wielbiciel#

W dniu dzisiejszym około godziny 9:40 w Paczkomacie SRM01N w miejscowości Stromiec, nadałem zwrot butów do wspinaczki znajdujących się w folii,w której zostały przysłane. Nr zwrotu 5653535347. Nie otrzymałem potwierdzenia nadania i w statusie zwrotu na koncie Allegro widnieje informacja jakby towar nie został wysłany. Proszę o informację co w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Zadzwoń i zapytaj, może przyjść z opóźnieniem, tak się zdarza: 722 444 000 746 600 000

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Michal_998 numer przydzielą jak wyciągną z paczkomatu, a teraz ze względu na wichury nie pracują, poczekaj do jutra wieczorkiem i wtedy reklamuj na infolinii InPostu

________
Κώστας
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Michal_998 
Jeżeli to był zwrot w ramach SMART! (metoda dostawy z przedrostkiem "Allegro ...:) - to najrozsądniejszym miejscem składania reklamacji jest ... bezpośrednio do Allegro.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Michal_998 Cześć. Skonsultowaliśmy tę sprawę z InPostem i ta przesyłka jest zarejestrowana jako nadana w Paczkomacie 20.02 ok. 9:42. Dziś powinna zostać zabrana przez kuriera i dalej procesowana.

Klient powinien otrzymać wówczas powiadomienie. Zgodnie z danymi w systemie, mailowo został wysłany komunikat potwierdzający umieszczenie zwrotu w Paczkomacie. Statusy paczki są widoczne na stronie śledzenia lub w aplikacji 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Michal_998 
Widzisz:
Dla metod dostawy z przedrostkiem "Allegro ..." - najszybsza możliwość uzyskania informacji jest ... przez Allegro.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów