anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

nie otrzymalem przesyłki ani zwrotu gotówki

#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem filtr 

Filtr wody, filtr wody z kranu, niebieski

od

UNJIK - 100%

Od sprzedającego jak wyżej niestety do tej pory nie otrzymalem przesyłki ani zwrotu gotówki. O którą się upomniałem niestety minął okres 180dni od złożenia zamówienia czy jest jakaś szansa na pomoc z waszej strony i szansa na odzyskanie gotówki.

Highlighted

Zakup

konto zamknięte
Nie dotyczy

WOW!!! Otwórz dyskusję, jeśli jeszcze możesz, bo tak to słabo, powinieneś to zrobić po 14 dniach od razu.. Jeśli nie wyjdzie to pisz do allegro bezpośrednio w kontakcie, pewnie @xyz96 podrzuci linki/pomysły co robić dalej 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Zakup

#21 Demiurg#

@Client:37228498 Napisz do Allegro prośbę o wznowienie dyskusji z sprzedającym.może tu:czat albo telefon :https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Zakup

#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Wołam Cię - masz nowy wzór cierpliwości do wstawienia w Sevres pod Paryżem😁

Highlighted

Zakup

#18 Luminarz#

@Knowhere Wybacz, nie było mnie tydzień. Ryby w Bugu łowiłam  🙂

Tego to trzeba w spiżu odlać i wysłać do Sevres. Chyba już nikt nie ma szans go pobić 🙂

Ula

Ula
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1 Nie mów z góry hop jeszcze nie jedna perełka może cię zaskoczyć jednak siła cierpliwości u niektórych powala.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#10 Popularyzator#

ciekawe czy klient zapomniał że kupił czy czekał tyle czasu na paczkę

co to za shenzen konto?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Zakup

#21 Demiurg#

@miliarderzy Chyba raczej nie zapomniał, skoro sobie przypomniał że już ponad pół roku minęło😛

Highlighted

#18 Luminarz#

No, dokładnie 🙂 Ja już bym była trzy razy na policji i ze dwa w prokuraturze, a innych nie rusza 🙂

Ula

Ula
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Zakup

#10 Popularyzator#

to trzeba mieć anielską cierpliwość żeby tyle czasu na paczkę czekać... swoją drogą na aukcji zostało jasno napisane: Czas wysyłki 60 dni roboczych

nie zamawiam z takich aukcji - chyba jednak lepiej dopłacić i kupić z wysyłką z Polski

Odpowiedz
Ładowanie...