anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymany produkt

Client:36575010
#8 Zapaleniec#

Witam. Zakupiła przedmiot od ormewnego użytkownika dn 29 września zapłaciłam w ten sam dzień dn 2 października proszę ono mnie o wysłanie potwierdzenia więc wysłałam na drugi dzień. Zapytalam później czy towar został wysłany zero odp później otrzymałam wiadomość, że proszą znowu o wysłanie potwierdzenia więc po raz kolejny wysłałam i cisza do dnia dzisiejszego. Nie odbierają tel i nie odp. Co mogę z tym zrobić??? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa domagaj się wysyłki, sprzedawca ma obowiązek zareagować w ciągu 24 godzin. Po tym czasie poproś tam o pomoc pracownika Allegro.

Jeśli to było Allegro Lokalnie, Dyskusję otworzysz tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

Jeśli mimo to nie otrzymasz towaru i zwrotu wpłaty, po 14 dniach możesz wystąpić o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących.

oznacz moderatorów

Client:36575010
#8 Zapaleniec#

Otworzyłam już dyskusje może coś to da. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:36575010 Wszystkie dyskusje z  sprzedającym prowadź przez Allegro.Nie zamykaj dopóki problem nie zostanie rozwiązany.

oznacz moderatorów

Client:36575010
#8 Zapaleniec#

Dobra ale ciągle proszą mnie tylko o przesłanie potwierdzenia ja wysyłam i na tym kończą pisanie. Dziś dostałam kolejna wiadomość ale SMS że prosza o przesłanie potwierdzenia 😒 dzwonię to nie odp i na allegro też kontakt zero. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

DYSKUSJĘ otwórz, link masz wyżej, nie pisz maili, nie dzwoń. W Dyskusji pracownik Allegro postawi na baczność sprzedawcę.

oznacz moderatorów

Client:36575010
#8 Zapaleniec#

Już otworzyłam. Dzięki 👍

oznacz moderatorów

Client:36575010
#8 Zapaleniec#

DZIĘKUJĘ wam za pomoc.!!! Wczoraj otworzyłam  dyskusje a dziś już paczka ma być u mnie.

Wielkie dzięki 👍👍

oznacz moderatorów

Client:36575010
#8 Zapaleniec#

Już paczka dziś u mnie!!! Dzięki wielkie 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dyskusja na Allegro czyni cuda 🙂

oznacz moderatorów