anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie polecamy sprzedawcy

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca świadomie oszukuję kupujących sprzedaję towar niezgodny z opisem gdzie na otrzymanym towarze markerem jest zamazana nazwa produktu celowe oszustwo zwrot pieniędzy wysyłają w dwóch ratach albo wiecej tłumaczą się że ktoś pomylił a oni poprostu liczą że kupujący się nie odezwia i wyjdzie im to na dobre bardzo niemiła bezczelna obsługa straszą paragrafami i wyzywają tych którzy się o swoje pieniądze upomna oczywiście allegro z tym nic nie robi tylko oceny usówa na ich korzyść 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

mikeza
#20 Guru#

niedługo ktoś kupi wykałaczki i będzie dym, że nie są odpowiednio ostre. Że też ludziom chce się obrzucać wulgraryzmami za kilka złotych. Masakra.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Panie ja ostrzegam przed oszustem żeby ludzie nie mieli problemów a że sprzedawca jest bezczelny i kłamie to tym bardziej odradzam nikt tu się nie wyzywa wulgaryzmami to jest wymyśl kreatywnej obsługi kupujacego niech Pan coś u nich kupi i zgłosi zwrot to się Pan dowie jacy mili sprzedawcy na allegro są 

oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Oczywiście że można zapomnieć tylko jak mnie sprzedawca nekał bezczelnimi wiadomosciami o zmiane oceny bardzo niemiła obsługa nawet to mnie straszyli pozwem to ile można ocena była adekwatna do zakupu ja tu nie szukam pomocy tylko przestrzegam przed nieuczciwym sprzedawca innych 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@1990malwina1990 napisała: "jak mnie sprzedawca nekał bezczelnimi wiadomosciami o zmiane oceny "

Sprzedawca [edycja] ujął to tak: "Nękała pracowników obraźliwymi wiadomościami."

hmmm, wzajemnie się nękaliście.... 🤔

oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Nie wiem co za ludzie tam pracują ale oni mają ciekawą wyobraźnię kłamią jak z nud widocznie mają doświadczenie dla mnie sprawa się skończyła po zwrocie pieniędzy na wiadomości o zmianę oceny tylko odpisałam że nie zmienię bo na taką zasługują i tego nie mogli pojąć 

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Ale ten sprzedający robi rynsztok.... Przejrzałem komentarze do negatywów.... Wstyd.

oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

#13 Ambasador# dokładnie ci ludzie muszą nie mieć żadnej kultury zachowują się i myślenie mają jak zbuntowani nastolatkowie kłamią jak z nut pierwszy raz na allegro spotkałam się z takimi chamstwe dlatego nie polecam wiadomo można się pomylić z towarem i załatwić sprawę normalnie a nie tak po chamsku obrażają wszystkich co prawde im napiszą 

oznacz moderatorów