anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie rozumiem , dlaczego fakturę otrzymałem na mniejsza kwotę aniżeli pobrana kwota z konta?

quc1
#1 Nowicjusz#

Czy to czasami nie oszustwo?

Spoiler
Zakupiłem kubek termiczny : Termos Bidon za kwotę 33,88 zł w sklepie 5-10-20 i to się wszystko zgadza, towar otrzymałem oraz dowód zakupu. Po sprawdzeniu kwoty pobranej z konta na podstawie karty płatniczej okazało się że za ten kubek zapłaciłem 83,09zł. Jest to chyba najdroższy kubek na ALLEGRO.  W szczegółach zakupu przy kwocie 83,09 jest dopisek "To łączna płatność dla kilku sprzedających"


oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Wygląda że robiłeś więcej zakupów niż tylko kubek. Zapłaciłeś jednym przelewem za cały koszyk, sprawdź tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@quc1 bo miałeś w koszyku zakupy od dwóch lub więcej sprzedawców i zakupiłeś cały koszyk, wejdź w kupione i sprawdź co jeszcze przypadkiem kupiłeś 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@quc1 Cześć. 🙂 W zamówieniu 59d86661-c034-11ed-9d3e-ab7edb1f8e99 kupiłeś kubek (24.89 zł + dostawa 8.99 zł), ale też inne produkty od innego sprzedającego (oferty 11509140427, 13349338995 i 10001638118) i stąd waluta zakupu 83.09 zł. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

quc1
#1 Nowicjusz#

 Zakupiłem kubek termiczny : Termos Bidon za kwotę 33,88 zł (wartość z dostawą) w sklepie 5-10-20 i to się wszystko zgadza, towar otrzymałem oraz dowód zakupu, i to wszystko jest OK.. Po sprawdzeniu kwoty pobranej z konta na podstawie karty płatniczej okazało się że za ten kubek zapłaciłem 83,09zł. Jest to chyba najdroższy kubek na ALLEGRO.  W szczegółach zakupu przy kwocie 83,09 jest dopisek "To łączna płatność dla kilku sprzedających"
Nr przesyłki PX6173521878.
Nadmieniam, że z otrzymanego towaru jestem zadowolony i nie będe go zwracał, ale pobrana większa kwota to już wygląda podejrzanie.

oznacz moderatorów