anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie udało się kupić tego przedmiotu - maks 3 sztuki

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Próbując kupić 4 przemioty na danej aukcji dostąłem komunikat o tym że nie udało sie kupić tego przemiotu. 3 sztuki przemiotu są możliwe do zakupu. To co mnie najbardziej zitytowało że komunikat ten pojawia się dopiero w momencie finalizowania transakcji - płatność. Wg mnie taka informacja że nie będę mógł kupić 4 przemiotów powinna być w momencie dodawania do koszyka. Dlaczego mogę dodać do koszyka więcej niż 3 produkty skoro i tak "przy kasie" nie będę mógł ich kupić?

1692055615723.jpgallegro_nie_udalo_sie_kupic.PNG

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

Info o tym masz w treści oferty. 

Sprzedawca odpowiada za treść oferty a allegro za katalog i rodzaj i sposób wyświetlania informacji z oferty. Pretensje do allegro

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jak w sieciówkach masz ograniczenie ilościowe i nikt nie zabrania Ci włożenia do koszyka większej ilości .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria a potem wyciagasz 30 kart moja biedra i po 3 kostki masła na promocji na każdą... mhm to na tatusia, to na mamusie, to na pieska, kotka, teściową...

oznacz moderatorów

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Tylko że technologicznie można to ulepszyć (możliwe dodanie max X produktów do koszyka) a w świecie realnym co najwyżej informować zanim klient podejdzie do kasy. Ot taka rożnica. 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Nie ma nigdzie informacji o tym ile maksymalnie można kupić przemiotów - czy to w opisie oferty czy w sposobie prezentowania oferty przez Allegro. 

Może takiej informacji nie być, ale przy dodawaniu do koszyka oczekiwałbym że taka informacja się pojawi - sorry nie kupisz 4 przemiotów a maksymalnie 3, chcesz więcej sztuk poszukaj na innej aukcji, np. tej i tej. 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak sobie sprzedajacy wymyślił, ciekawe co to daje?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 dostępność produktu dla zwykłego kupującego małe ilości. Dajesz super cenę owszem sprzedasz ale wpadnie ci jakiś właściciel sklepu czy hurtowni i wykupi wszystkie sztuki naraz i wystawi potem u siebie na sklepie a temu zwykłemu konsumentowi zostaje kupić drożej

oznacz moderatorów

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

W pełni to rozumiem i akceptuję ograniczenia. Chodzi wyłącznie o wcześniejszą informację. Załóżmy że zbudowałem spory koszyk produktów u tego sprzedającego i na koniec przy płatności okazuje się że nie kupię tego co chcę. 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów