anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widać niektórych moich zakupów w zakładce Moje zakupy

Convertus1
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

     Od pewnego czasu nie widzę niektórych moich dokonanych zakupów. Na mailu pojawia się powiadomienie o tym, że paczka ruszyła w drogę, jaki produkt zawiera, jest link do zakładki "moje zakupy", a tam nie ma żadnej informacji o tym. Nawet mimo otrzymania przesyłki, gdy klikam w link od allegro dostaję info:

Nie znaleźliśmy takiego zakupu

     Zauważyłem, że w "Moje zakupy" widnieją tylko te przedmioty, co do których korespondencja mailowa poszła od Allegro na adres mailowy przypisany do mojego konta. Nie ma tam z kolei tych zakupów, co do których korespondencja poszła bezpośrednio na mój inny adres mailowy. Czy jest możliwe, że Allegro ma dwa adresy przypisane do mojego konta? 

     Dodam, że ten, który jest przypisany do mojego konta to mail, z którego poczta jest przekierowywana na ten drugi. Mam nadzieję, że to zrozumiale opisałem. Jakby co, będę się starał wyjaśnić. Proszę o pomoc, bo to się staje na maksa wkurzające, zwłaszcza, kiedy chcę dokonać zwrotu, a zakupu nie ma. Help

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Jedno konto- jeden mail, nie można mieć 2maili do jednego konta,  piszesz o jakimś przekierowywaniu maili ale to już odbywa się na poczcie!https://allegro.pl/pomoc/kontakt

a powiadomienia ustawiasz tu: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia

oznacz moderatorów

Convertus1
#1 Nowicjusz#

Dzięki za odpowiedź. Powiadomienia mam ustawione prawidłowo. Jedne przychodzą na mój stary adres e mail (przypisany do Allegro), z którego są przekierowywane na nowszy, inne powiadomienia przychodzą bezpośrednio na nowszy mail, który nie jest przypisany do tego konta - i to tych zakupów nie widać w zakładce moje zakupy.

 

oznacz moderatorów

Convertus1
#1 Nowicjusz#

Dobra, ogarnąłem... 

Nie pamiętałem, że mam dwa konta na allegro... w telefonie robię zakupy na jednym, a w kompie na innym... XD

oznacz moderatorów