anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wyświetlają mi się moje obserwowane oferty.

rzurzu_zz
#7 Wielbiciel#

Zamiast obserwowanych ofert na moim koncie wyświetla się tylko link do instalki aplikacji allegro. Aplikacja nie jest zgodna z moim telefonem. Poza tym nie chcę korzystać z allegro na moim telefonie, wolę na komputerze. Moje pytanie brzmi: kiedy ta nachalna instalka zniknie z mojego konta tak żebym mogła znowu zobaczyć moje obserwowane? Dziękuję za informację.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@rzurzu_zz Chciałam sprawdzić na moim telefonie i nawet strona główna się nie otworzyła. Inne wchodzą na klik, a Allegro wcale.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

U mnie wszystko działa poprawnie, przeglądam na Chrome.

@rzurzu_zz - jakiej przeglądarki używasz?

oznacz moderatorów

ewateres1962
#7 Wielbiciel#

MAM TO SAMO 

oznacz moderatorów

lipaga
#1 Nowicjusz#

Wchodząc w Obserwowane pojawia mi się tylko reklama apki Allegro do ściągnięcia na telefon. Obsługuję serwis z komputera. Jak to obejść, żeby zobaczyć oferty, które obserwuję?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@lipaga Obserwowane zapisane na kompie nie będą widoczne na Apce, chyba są zapisywane przez pliki cookie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@milka1234567890 Chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem pytania zadanego przez OPa (choć obserwowane zapisane na kompie jak najbardziej są widoczne w apce, lecz nie takie było pytanie).

@lipaga Wyczyść przeglądarkę (usuń przynajmniej ciasteczka i pamięć podręczną), powinno pomóc.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów