anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie zgodności z opisem

Client:46509522
#7 Wielbiciel#

witam serdecznie zakupiłem przedmiot konsola ps3 w opisie było napisane że towar jest zadbany i pozbawiony wad lecz po otwarciu paczki towar był zarysowany brakowało kieszeni na dysk twardy sam dysk był przyklejony jak górna obudowa sama płyta główna sprawna i chciał bym ją zachować sprzedający niechce zgodzić się na kwotę wzrotu który zaproponowałem co mogę dalej zrobić 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:46509522 Allegro czy Allegro Lokalnie? Otwórz dyskusję. Poproś w niej o pomoc pracownika Allegro. Jęzli to osoba prywatna nie masz prawa do 14-dniowego zwrotu bez podania przyczyny, Ale możesz reklamować produkt.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:46509522 Opisz problem tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

Możesz dodać zdjęcia, masz prawo żądać obniżki ceny, albo wymiany towaru na zgodny z opisem lub zwrotu wpłaty w ramach reklamacji, łącznie z kosztem odesłania. Gdy o to poprosisz, w Dyskusji będzie Ci pomagał pracownik Allegro.

oznacz moderatorów

Client:46509522
#7 Wielbiciel#

Po kontakcie z sprzedającym stwierdził że może mi oddać max 60zł (sprzęt kupiony to ps3 model cechc04 za kwotę 599zł w opisie był opisany jako zadbany z delikatnymi śladami użytkowania)

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:46509522 Coś drogo jak na PS3. Dokładając ze 2 stówki już spokojnie można by ustrzelić PS4.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:46509522
#7 Wielbiciel#

Szukałem modelu który pozwoli mi odtworzyć gry z ps2 no i się znalazł niestety stan nie był zawowalający tak jak zapewniał sprzedający 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:46509522 To chyba taniej było kupić PS2.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:46509522 Otworzyłeś Dyskusję? Targuj się, podaj swoją cenę, a jeśli sprzedawca się nie zgodzi napisz, że odsyłasz niezgodny z opisem sprzęt i chcesz otrzymać zwrot wpłaty. Poproś o pomoc pracownika Allegro.

oznacz moderatorów