anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie znaleziono sprzedawcy

gumisia19867
#7 Wielbiciel#

Witam dnia 29 grudnia zakupiłam meble kuchenne po czym wczoraj wchodzę na sprzedającego pisze NIE ZNALEZIONO SPRZEDAWCY a kiedy wchodzę w zakupiony towar NIE ZNALEZIONO TOWARU co w takim przypadku ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@gumisia19867 Masz ten towar w zakładce Moje zakupy? Kliknij tam na dole Szczegóły zakupu, a potem wyżej po lewej stronie kliknij nazwę sprzedawcy - zobaczysz jego dane. 

oznacz moderatorów

gumisia19867
#7 Wielbiciel#

Dane sprzedawcy są ale jeśli wejdę w nazwę sprzedawcy to pisze nie znaleziono sprzedawcy tak jakby nie było sprzedawcy mebli itp czy mam się martwić? Do środy jest czas na dostawę a piszę tylko zakup opłacony 

oznacz moderatorów

gumisia19867
#7 Wielbiciel#

Dane sprzedawcy są ale jeśli wejdę w nazwę sprzedawcy to pisze nie znaleziono sprzedawcy tak jakby nie było sprzedawcy mebli itp czy mam się martwić? Do środy jest czas na dostawę a piszę tylko zakup opłacony 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@gumisia19867 Nie, nie masz powodów do zmartwień. Sprzedający kończy swoją działalność na Allegro, ale nie oznacza to, że nie otrzymasz swojego zamówienia. Jeśli termin jego realizacji minie, a Ty nie otrzymasz swojego zakupu, rozpocznij proszę dyskusję ze Sprzedającym lub napisz proszę ponowie tutaj. Wówczas będziemy działać. Do tego czasu wszystkie informacje o tym zamówieniu znajdziesz w zakładce Kupione.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów