anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedoręczona przesyłka Allegro One

tomadu
#2 Obserwator#
 
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup od Allegro, umowę na dostarczenie masz z Allegro?

oznacz moderatorów

tomadu
#2 Obserwator#

Płatność z Allegro Pay, towar wysłany, allegro mimo kontaktów nie jest w stanie ustalić gdzie jest przesyłka do Allegro Box

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale wiesz że wg prawa za przesyłkę do chwili odbioru odpowiada sprzedajacy, jak to zakup od firmy! Musisz walczyć o swoje tylko przez dyskusję ze sprzedającym: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tomadu zakładaj dyskusję sprzedawcy niech reklamuje 🙂 A Ty jedyne co możesz odstąpić od umowy z powodu braku dostawy 😄 nie jesteś stroną umowy na dostawy i nikogo nie pozwiesz 😄

Sprzedawca odpowiada za paczkę do momentu jej odebrania od Ciebie o ile to firma 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

tomadu
#2 Obserwator#

Dostawca się wymiguje twierdzi że to już sprawa allegro, ale dzięki będę monitował dostawcę, tylko martwi mnie to że kasę zapłaciło allegro i już  mam termin spłaty zamówienia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@tomadu Sprzedający ma Ci w terminie jakim wskazuje w ofercie dostarczyć i nie Ciebie obchodzi jak to zrobi i gdzie będzie reklamować, Zapłaci raty za Ciebie, On otrzymał kasę za towar i ma obowiązek Ci go dostarczyć.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 sprzedawca nie podaje terminu dostawy !!!! a jak paczka nie dotrze do 30 dni można odstąpić od umowy wyznaczając ostateczny termin wydania rzeczy, reguluje do KC 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tomadu jak masz termin spłaty to musisz spłacać, ale nic Ci nie przepadnie w razie co będzie nadpłata, a po za tym paczka się pewnie znajdzie, to jedna z najgorszych dostaw paczki leżą na magazynie po 7 dni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@tomadu Podaj proszę numer paczki Allegro One, postaramy się pomóc. 

oznacz moderatorów

tomadu
#2 Obserwator#

A00030EJF4

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tomadu tu wszystko w normie do końca tygodnia powinna być u Ciebie 🙂 regulaminowo mają 3 dni robocze na dostawę 🙂

  1. Kurier przekazał przesyłkę do magazynu

  2. Przesyłka została przygotowana przez nadawcę
________
Κώστας
oznacz moderatorów

tomadu
#2 Obserwator#

Jaka norma? Dotąd nie korzystałem, ale Tomasz Andrzej Duda nie da się w wała zrobić od  14.09. nie możecie pół Polski przejechać? Przesyłka Wam zaginęła i tylko mamicie od 14.09. Jutro zgłaszam sprawę do sądu.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@tomadu  napisał(a):

Jaka norma? Dotąd nie korzystałem, ale Tomasz Andrzej Duda nie da się w wała zrobić od  14.09. nie możecie pół Polski przejechać? Przesyłka Wam zaginęła i tylko mamicie od 14.09. Jutro zgłaszam sprawę do sądu.


Powodzenia z tym zgłoszeniem xd

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tomadu norma bo na razie jest wszystko zgodnie z regulaminem który zatwierdziłeś że znasz 🙂 https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-one-by-allegro-yPq4eMyKlso

“Next Day” (“Dostawa jutro”) – Usługa świadczona z deklarowanym terminem doręczenia Przesyłki kurierskiej w najbliższym dniu roboczym lub w sobotę niebędącą świętem, przypadającym po dniu nadania Przesyłki (gwarantowany termin doręczenia wynosi trzy Dni robocze);

Więc czekaj do środy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@tomadu Skontaktujemy się z magazynem i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią mejlową. 

oznacz moderatorów