anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedziałający kod do gry.

Monst3R20037
#7 Wielbiciel#

Witam! Nie sądziłem, że spotka mnie taka sytuacja, ale nadziałem się na ,, okazję " i teraz muszę się denerwować. Kupiłem na allegrolokalnie kod do Fify 23 na PS5. Kod oczywiście nie działa, otwarłem dyskusje a sprzedający nadal się upiera, wysłał drugi kod, który również nie działa. Co ciekawsze, właśnie zakupiłem kod na licytacji również do Fify 23 sprzedający wysłał mi zdjęcie tej zdrapki i tamte kody posiadają cyfry i litery i wszystko działa. A kody tego oszusta zawierają same cyfry co jest wręcz nierealne bo wszystkie kody jakie kiedykolwiek kupowałem do gier zawierały i cyfry i litery. Ostatnia odpowiedź sprzedającego jest taka, że nie zwróci mi pieniędzy bo nie ma pewności, że nie zużyłem kodów. Co więcej, na wszystko posiadam niezbite dowody, że kody nie działają, jak odbierałem wiadomość z kodami to od razu robiłem nagrywanie ekranu i widać na nim godzinę ( 1 minutę po odebraniu wiadomości ) następnie widać jak wchodzę do aplikacji wpisuje kod i wyskakuje komunikat że kod niepoprawny. Udostępniłem linki do serwera zewnętrznego z nagraniami w dyskusji ale nie mam pojęcia czy oni w ogóle to sprawdzą. Najważniejsze moje pytanie czy jest szansa, że odzyskam pieniądze ? Również nagrywałem jak otrzymałem ten działający kod i go wpisałem i wszystko działa, a nie można aktywować dwa razy tej samej gry na jednym koncie. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Monst3R20037, przykro mi, że jesteś w takiej sytuacji. Kontynuuj Dyskusję i w razie potrzeby poproś o pomoc pracownika Allegro. To najszybsza droga do rozwiązania tej sprawy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów