anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedziałający przycisk Seruszko dodający do obserwowanych

MAMY ROZWIĄZANIE!
lukaszertel
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Sprawdzałem na dwóch komputerach, przeglądarkach Chrome i Edge także w trybie Incognito czyli bez włączonych dodatków. Czyściłem cookies - bez rezultatu. Wylogowywałem się i logowałem ponownie - to samo.

Jest krótka animacja po kliknięciu na ikonę ale serduszko się nie podświetla.

Macie jakiś pomysł? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
LEW433
#21 Demiurg#

U mnie działa, a nie masz połączonych ofert?

LEW433_0-1679846078502.png

 

oznacz moderatorów
lukaszertel
#8 Zapaleniec#

Wydaje się że nie.

Podejrzewam że coś z moim kontem Allegro. To jest to zaznaczone serduszko. Śmieszna sprawa, na smartfonie z Androidem jest to samo O_o

 

lukaszertel_0-1679848029927.png

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukaszertel Cześć. 🙂 Nie widziałam podobnych zgłoszeń. Przed chwilą sprawdziłam to u siebie i opcja dodania do ulubionych działa bez zarzutu. 

Czasami w trybie incognito pozostają aktywne dodatki/wtyczki w przeglądarce. Spróbuj je wyłączyć. Czy masz możliwość sprawdzenia tej sytuacji w połączeniu z innym internetem? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
lukaszertel
#8 Zapaleniec#

Sprawdzałem na aplikacji Allegro na smartfonie z Androidem. Dzieje się to samo, internet na telefonie jest od innego operatora (Play) niż na komputerze stacjonarnym. Aplikację zaktualizowałem w sklepie Google Play - bez zmian.

Wygląda na to że niezależnie od systemu (Windows, Android), urządzenia (laptop, PC, smartfon), operatora internetu (Play, Skynet) problem dalej występuje.

Czy Allegro może sprawdzić moje konto pod kątem błędów w konfiguracji?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukaszertel Rozumiem, w takim razie musimy to sprawdzić. Nagraj nam proszę, jak to u Ciebie wygląda i przekażę tę sprawę do Działu Technicznego.

Nagranie wykonaj w trybie incognito z widocznym całym ekranem (paskiem adresowym, datą oraz godziną). Włącz proszę konsolę w przeglądarce (w przeglądarce Chrome konsolę otwieramy za pomocą Ctrl+Shift+J, w Firefoxie Ctrl+Shift+K). Następnie spróbuj dodać ofertę do ulubionych. 

Nagranie prześlij na spolecznosc@allegro.pl i będę bardzo wdzięczna, jeśli w wiadomości załączysz link do tego wątku. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukaszertel Widzę, że przesłałeś mi nagranie z aplikacji mobilnej, dlatego poproszę Cię o uzupełnienie informacji, z jakiej dokładnie wersji korzystasz (Moje Allegro -> Konto -> O programie) i jaką wersję systemu ma Twój telefon

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
lukaszertel
#8 Zapaleniec#

Przed chwilą dosłałem jeszcze z komputera stacjonarnego.

Ciekawostką jest to, że dla ofert wcześniej dodanych do obserwowania przycisk z serduszkiem działa.

Wersja na Androida to 8.11.1

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukaszertel Dziękuję bardzo za nagrania 🙂 Dam znać, kiedy otrzymam odpowiedź. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
lukaszertel
#8 Zapaleniec#

A w tej chwili jak próbowałem nagrać razem z konsolą to zostałem zablokowany przy próbie ustawienia puzla weryfikującego 😞

Proszę o odblokowanie konta.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukaszertel Napisaliśmy do Ciebie wiadomość mejlową 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
lukaszertel
#8 Zapaleniec#

Tak, widzę.

Dzięki 🙂

oznacz moderatorów
lukaszertel
#8 Zapaleniec#

Okazało się że osiągnąłem limit 500 ulubionych ofert.

Dziękuję za pomoc w znalezieniu przyczyny!

oznacz moderatorów