anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niejasne informacje i opis produktu wprowadza w błąd

XadObitoGaming
#1 Nowicjusz#

Chciałbym zapytać się kogoś kto ma o tym pojęcie... Otóż zostałem naciągnięty na 80 złotych. Czy mogę coś z tym zrobić? Przedstawiam szczegóły: Produkt nie jest zgodny do końca z opisem, wprowadza kupującego w błąd. Kupujący myśli że kupuje konto w grze z przedmiotami przedstawionymi na zdjęciach, jak się okazuje konto jest puste choć było kontem Fortnite, a nawet nie ma na nim takiej gry. Konto traktowane jest jako bonus, wciąż niekompletny i nieopisany, przynajmniej w chwili kiedy zakupiłem produktu, ponieważ dlatego bonusu ten produkt kupiłem. To wprowadza w błąd, a może wprowadzać jeszcze więcej potencjalnych kupców w tym młodzież. W ten sposób straciłem 80 złotych. Na pytanie czy konto wygląda jak na zdjęciach dostałem nieoczywistą odpowiedź, która jakimś sposobem miała naprowadzić mnie do tego, że tak właśnie wygląda. Jak się okazało konto na tym koncie nawet nigdy nie zagrano w grę z opisu. Sprzedający w opisie tłumaczy fakt sprzedaży produktu jako sposób na obejście działania zasad na allegro. Zwrot został mi odmówiony, więc zostałem bez pieniędzy i bez konta. Grę odpaliłem jedynie po to żeby sprawdzić czy na koncie znajduje się zawartość ze zdjęć. Sprzedający nie wspomniał o pustym i nigdy nie granym koncie ani w opisie ani w rozmowie prywatnej. Sprzedaż grafiki jest tłumaczona jako sposób na obejście systemu sprzedaży allegro i Epic Games, co naprowadza kupca na to, że kupuje konto z darmową grą ale płatną zawartością zatem wiadomo że za puste konto nie zapłaci 80 złotych, właściwie nie powinien zapłacić nic, ponieważ założenie konta w Epic Games jest darmowe tak samo jak pobranie gry, która jest grą Free-To-Play.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@XadObitoGaming Cześć. Rozumiem, że możesz czuć się zawiedziony swoim zakupem. Spróbuj jeszcze raz porozumieć się ze sprzedającym. Rozpocznij Dyskusję (na Allegro Lokalnie zrobisz to tutaj: https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE) a w razie problemów pomożemy Wam rozwiązać ten problem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów