anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niekompletne dane z wyszukiwarki

assic
#7 Wielbiciel#

Przykładowo: wpisuje tytuł płyty CD Hope Floats (muzyka filmowa), pojawia mi sie na liście po lewej stronie w Filtrach TYLKO że mamy 3 filmy (przy wprowadzeniu kategorii Kultura i rozrywka) nie CD. Ale w wyświetlonych ofertach na liście mam 5 CD , kilka filmów i inne. W Filtrach mamy tylko podkategoria Filmy. Żadnej muzyki. To taki przykład, ale ten problem pojawia sie bardzo często. Można powiedzieć ze wyszukiwanie jest do niczego, prawie nic nie daje ale przede wszystkim nie daje gwarancji rzetelności.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@assic nie rozumiem. Wpisałam hasło "Hope Floats " i pierwsza oferta to soundtrack z tego filmu na CD:

la_nika_0-1699985728852.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

assic
#7 Wielbiciel#

no i właśnie, w podkategoriach nie ma wyszczególnienia, a w liście są zarówno filmy jak i cd. Kiedy produktów jest mało to drobiazg ale kiedy wyszukanie daje wyniki kilku stron to jest już problem. Poza tym trzeba te wyświetlone pozycje przeglądać co jest stratą czasu gdy oglądamy rzeczy nas nie interesujące bo w tym przypadku podobne ilustracje mogą dotyczyć zarówno cd jak i winyli. A co do umieszczonej fotki, to u mnie w miejscu gdzie masz Muzyka 5 szt wyświetla się Allegro 0 szt lub Filmy 3 szt. 

Ale proszę zobaczyć mój print screen. Wyszukiwanie 12 ofert, w podkategoriach 3 filmy na zdjęciu są również cd

allegro hope floats.jpg

oznacz moderatorów