anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nielegalny towar?

03011971
#7 Wielbiciel#

Co to za bzdury przychodzą mailem o jakimś nielegalnym towarze? Sklep internetowy wystawiający się na All, kupa pozytywnych opinii, normalny produkt (ostrza do maszynki Gilette), zakup 15 kwietnia a dzisiaj All wysyła info, że zakupiony towar jest nielegalny??? To znaczy, że co??? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@03011971 mamy obowiązek wysyłać takie powiadomienia, gdy towar w zakupionej ofercie zostanie uznany za nielegalny. W takiej sytuacji możesz skontaktować się ze sprzedającym aby ustalić, czy przedmiot wymaga odesłania.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

03011971
#7 Wielbiciel#

Z ciekawości pytam: w jaji sposób All uznaje produkt za nielegalny?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@03011971 podmiot odpowiedzialny , w tym przypadku właściciel marki zgłasza towar podrabiany 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria niekoniecznie bo konkurencja też może zanegować x naście ofert ze swoich kont z adnotacją podróba i już allegro zaczyna drążenie

oznacz moderatorów

gazelas13
#8 Zapaleniec#

Na jakich zasadach ustala się czy przedmiot wymaga odesłania? Mam polegać wyłącznie na informacji od sprzedającego? Ja zakupiony produkt uznany teraz za nielegalny podarowałam w prezencie i co mam go odebrać obdarowanemu dziecku jeśli sprzedawca tak karze????

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@03011971 oznacza to ,że PRAWDOPODOBNIE  kupiłeś podróbkę , w przypadku wkładów ,,DO,, Gillette jest tego masa , szczególnie w atrakcyjnych cenach .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przyjdzie przestać się golić!

oznacz moderatorów

03011971
#7 Wielbiciel#

Mężowi kupuję 😅 Pójdzie teraz do drogerii kupić za 150 pln takiej samej jakości. Ale oryginalne😂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@03011971 A  świstak siedzi i zawija w sreberka, tu nielegalny a ofert kloców Lego tys, i tys. razy zgłaszane i żadnej reakcji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@03011971 źle to odbierasz , to tak samo jakby obca osoba używała Twoich danych personalnych .

oznacz moderatorów

03011971
#7 Wielbiciel#

Z ochroną tych danych osobowych to może tak nie rozpedzajmy się. Śmigają nasze dane po sieci jak komary nad brzegiem jeziora. Jeśli ktoś wierzy w jakąkolwiek ich ochronę to należy szybko wyprowadzić go z błędu, żeby sobie krzywdy nie zrobił. 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Można zakupić oryginały za 150 zł, podróby za 49zł lub zamienniki w sieci znanych drogerii 10 szt. za 24,99. Według mnie te zamienniki są najlepszej jakości.

oznacz moderatorów