anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieopłacona transakcja, zwrot towaru

muniusiek
#7 Wielbiciel#

Chciałabym zerwać umowę kupna sprzedaży zakupu, którego ostatecznie nie udało mi się opłacić. Zrobiłam drugi koszyk i zmieniłam jeden przedmiot. Napisałam do sprzedawcy, że tej pierwszej transakcji nie chcę, ale nie mam jak anulować. Powiedział że trzeba kliknąć zwrot towaru, ale nie mam aktywnego takiego przycisku. Jak więc zrezygnować z takiej transakcji żeby nie blokować produktów sprzedawcy??

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@muniusiek W zasadzie już zrezygnowałaś, anulowałaś, informując o tym sprzedawcę. Wystarczy mailowe powiadomienie o odstąpieniu od umowy. Sprzedawca nie może wymagać odstąpienia za pośrednictwem strony Allegro. Po pisemnej rezygnacji nie musisz już płacić i nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@muniusiek jeżeli sprzedający nie umożliwia anulowania sprzedaży, możesz go o to poprosić. Pod tym linkiem jest wszystko opisane.🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-anulowac-zakup-rKDAEXOx8iX

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@muniusiek, jeśli nie masz opcji anulowania zakupu w zakładce “kupione”, skontaktuj się ze Sprzedającym przez wiadomość mailową lub Centrum Wiadomości.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów