anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NIESKUTECZNE FILTROWANIE PODCZAS WYSZUKIWANIA

romanspringer
#7 Wielbiciel#

Postanowiłem napisać o tym co zniechęca mnie do robienia zakupów w Allegro.

Najbardziej denerwującą rzeczą jest filtrowanie poszukiwanych przedmiotów i dotyczy to wszystkich kategorii.

Przykład: wyszukując z wykorzystaniem filtru Allegro papieru ksero biały format A4 a 500 szt. w konkretnym przedziale cenowym w przefiltrowanych ofertach jest też papier A5 czy  kolor czy też inne ilości - TO JEST FRUSTUJĄCE - zajmuje to mój czas i zniechęca do zakupów.

Kiedyś (dawno, dawno temu ... 😅, jestem na Allegro od 18 lat) można było przefiltrować, ustawić kolejność wyświetlania i kupić. Później doszły reklamy i oferty sponsorowane i wyróżnione a ja muszę przez to wszystko przejść. Zdaję sobie sprawę że to poprawia Państwa-Allegro wynik finansowy, ale nie poprawia moich finansów i zmusza mnie do brnięcia przez niechciane oferty i marnowania mnóstwa czasu!! Na to się nie zgadzam.

Jestem zwykłym użytkownikiem ale myślę, że robię dość dużo zakupów tzn. ok 1800-2200 zł miesięcznie. Wyszukanie na Allegro zabiera mi coraz więcej czasu. Kiedyś mogłem otworzyć laptopa, zalogować się, przefiltrować i kupić potrzebną rzecz a teraz trzeba dodać do tego 20-30 minut aż przebrnę przez nieskuteczne filtry oraz sprawdzę w opisie oferty, czy to jest dokładnie ta rzecz a nie inna!! To jest przesada. Dlatego coraz częściej przeglądam sklepy internetowe w poszukiwaniu lepszych/szybszych narzędzi do wyszukiwania; mam kilka sklepów gdzie kupuję bo mogę to zrobić szybciej i w podobnych cenach a czasem i bardziej korzystnych. W ubiegłym miesiącu w pozostałych sklepach wydałem 1500 zł.

Nie oczekuję odpowiedzi na w/w. Chciałem się podzielić moim zdaniem na temat wielu zmian które spowodują w końcu zmęczenie użytkownika. Nie jestem osamotniony w opinii, gdyż moi bliscy i znajomi mają takie samo zdanie.

Życzę by Allegro zdecydowanie zweryfikowało podejście i okazało szacunek do wszystkich Kupujących, którzy są paliwem tego serwisu, bez których Allegro Sprzedawcy będą zbędni.

Z poważaniem: Roman

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0