anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwy sprzedawca

Client:65461694
#8 Zapaleniec#

Witam proszę o pomoc,

Dnia 17 czerwca wykonałem przelew na kwotę 357 złoty na telefon. Że sprzedawcą są cyrki, po 5 dniach zgłosiłem sprawę do allegro. Powiedział że próbował się skontaktować że mną,ale żadne powiadomienie mi nie przyszło o połączeniu,potem zaproponował mi inny telefon bo tego nagle nie było, za chwilę pisze że jest. Za 8 minut ponownie pisze jednak go nie ma, i ponownie to samo że jest ale że muszę dopłacić 50 zł bo 8 GB pamięci nie mają. W środę wpłaciłem pieniądze mu ,chodzi o dopłatę a nadal numeru przewozowego nie ma , nie odbiera ode mnie i dziś zgłosiłem do allegro ponownie i pisze że wyślę wtedy kiedy mu dopłacę te 50zl , a dopłaciłem te 50 zł 3 dni temu........ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jeśli to było normalne Allegro to załóż mu dyskusję i załącz potwierdzenie przelewu tych dodatkowych 50zł. W razie czego poprosisz Allegro o pomoc.

Natomiast jeśli to było Allegro lokalnie, to z tego co ludzie tutaj piszą, pewnie nie zobaczysz już ani pieniędzy ani telefonu.

oznacz moderatorów

Client:65461694
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:65461694 Chyba cię naciąga !Rozpoczęłaś "dyskusję przez Allegro "rozumiem ??? Nie umawiaj się z nim poza Allegro Poproś pracownika Allegro o pomoc https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:65461694
#8 Zapaleniec#

Tak wiem że mnie naciąga. Niestety takie życie,tak przez Allegro żadne lokalne allegro

okej dziękuję bardzo za pomoc!!

oznacz moderatorów