anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niezadowolony serwis Allegro, towary nie są wysyłane za granicę!

Client:86529285
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry! Chcę Allegro, reklamacje! Jestem na Łotwie! Ponieważ interesowałem się sklepem internetowym Allegro, skorzystałem ze świetnych cen! Zamówiłem zabawki dla dziecka i zapłaciłem! Kiedy otrzymałem wiadomość e-mail od [edycja] (Allegro) powiedział, że nie wysyła za granicę! Sfrustrowane jest zamówienie Allegro!

[edycja] (Allegro): 

Dzień dobry,

Informuję iż nie wysyłamy naszych towarów poza granicę Polski. Jeżeli mieszka Pan przy granicy proszę o podanie punktu dostawy znajdującego się na terenie RP np punktu DPD pickup w innym przypadku będę zmuszony oddać Panu pieniądze. Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację.
 
Andris Cvetkovs:
Dzień dobry! Obecnie Łotwa to punkt DPD, nie ma problemu! Tak, nie zgadzasz się, dobrze, a następnie napiszę serwis Allegro dla reklamacji! Andris Cvetkovs

[edycja] (Allegro):
Nie wysyłamy paczek za granicę. Zwróciłem środki przez Allegro, wkrótce Pan otrzyma zwrot.
Pozdrawiam Gabriel Mróz
 
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
 
oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86529285 Jak możemy ci pomóc? 

If it is easier for you, we can communicate in English 🙂 Please tell us, how we can help you? 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_ przecież napisał. Ma pretensje, że mu sprzedawca nie chce wysłać towaru za granicę. Tylko mógł sobie najpierw zobaczyć, że cenniki sprzedawcy dotyczą tylko Polski.

Powinniście jako Allegro zrobić coś z tymi dostawami bo coraz więcej ludzi ma z tym problem.

Może wystarczyłoby dać jakimś 1 kliknięciem oznaczenie, że wysyłam/nie wysyłam za granicę? Albo po wpisaniu kodu dostawy za granicę aby była automatyczna informacja, że dany sprzedawca nie zgadza się na wysyłkę za granicę?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Witam

Nie rozumiem co jest strasznego w wysyłaniu za granicę?Już parę razy wysyłałem i wszystko gra.Dostaję pytanie.Czy wyśle pan do norwegi. Moja odpowiedź- nawet na biegun, jeśli trzeba- i ktoś to dostarczy.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@konto zamknięte  Poczekaj, aż otrzymasz całościowy zwrot takiego zakupu z Bieguna, i zgodnie z prawem oddasz klientowi wszystkie koszty - to szybko wyłączysz opcję wysyłki za granicę.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@TATLOK  Po pierwsze primo- to mój wpis o biegunie.

Po drugie primo- nie mam wysyłek za granicę przez Allegro.

 

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@TATLOK zacytowałeś nie tą osobę co trzeba 🙂 Ja akurat od dłuższego czasu już nie wysyłam niczego za granicę 😄

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@konto zamknięte ah tak, sorki za pomyłkę 🤣 to ten upał chyba....

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pulkownik66  Ja też odmawiam wysyłki za granicę. Klient kupi książkę za 6 zł , wysyłka powiedzmy 50 zł a prowizja dla Allegro 15 % wyniesie 8,40 🤣 Że o ewentualnym zwrocie nie wspomnę . No chyba ,że lubisz dopłacać byle klient był usatysfakcjonowany 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Kaliope_Brzeg  Przeczytaj mój wpis ze zrozumieniem.

punkt drugi-po drugie primo- nie wysyłam przez Allegro.

A to już inna para kaloszy.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Z rozumieniem tekstu pisanego nie mam większych problemów. Tu akurat rozmowa jest o wysyłkach przez Allegro i tego się trzymajmy .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Cena wysyłki !!!! od której allegro pobiera prowizję i ma to znaczący wplyw na ostateczną cenę produktu .

Allegro swoimi poczynaniami w kwestii prowizji doprowadziło do takiego absurdu 

oznacz moderatorów

Client:86529285
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, używam tłumacza z google! Byłem Allegro, zamawiając towary dla zabawek dla dzieci i dostawę cennika tylko za pośrednictwem kuriera DPD, proste, napisałem adres do Łotwy do sprzedawcy, zdałem sobie sprawę, który towar niestandardowy klienta! Zasada Polska Wyślij punkt DPD na Łotwę, obecnie Łotwa jest również punktem DPD! Zgadzam się zapłacić za dostawę, ale niestety nie zgadza się i nie wysyła na Łotwę! Nie rozumiałem, dlaczego był niegodny klienta!

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_ Obsługę wysyłek zagranicznych skopaliście kompletnie. Niech to ktoś w końcu ogarnie.

Wysyłam za granicę i:

- klientka zrezygnowała bo podobno się nie da do Hiszpanii. Zawracała d. 2 tygodnie i odpuściła. Gdybym nie był taki **piiip**. uczciwy to napisałbym olej allegro to się da. 

- inna zamówiła do Hiszpanii. Wszystko ok, ale adres w komentarzu, bo się nie da. EN ręczny.

- dlaczego piszecie: "u Ciebie za 8 dni" skoro nie wiecie jakim przewoźnikiem wysyłam (nie ma takiej informacji) oraz nie macie statystyk moich wysyłek zagranicznych. Informacja z kapelusza.

Już nie wspomnę o takiej ekstrawagancji jak sprzedaż z zerowym vatem.

 

oznacz moderatorów

Client:86529285
#8 Zapaleniec#

polija allegro.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86529285 Przykro mi, ale w tej ofercie Sprzedający nie określił warunków wysyłki za granicę, więc nie możemy zmusić go, aby wysłał ten produkt na Łotwę. Sprzedający zaproponował zwrot pieniędzy, więc zachęcam Cię do rozważenia tej propozycji. 

@konto zamknięte @pulkownik66 @TATLOK @Kaliope_Brzeg Do rozmów i wymiany opinii na temat wysyłek zagranicznych z Waszej perspektywy zapraszam na forum Dla Sprzedających

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:86529285
#8 Zapaleniec#

Proszę poprawić adres, wysłać na Łotwę: https://www.lursoft.lv/adrese/cerini-vijciema-pagasts-valkas-novads-lv-4733

 

oznacz moderatorów

lendo_net_pl
#7 Wielbiciel#

Pisz do sprzedawcy a nie na forum na którym on tego nie czyta.

oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#

@_HolaOla_ 

"nie określił warunków wysyłki za granicę, więc nie możemy zmusić go (...)"

 

A jakby sprzedający określił warunki dostawy, ale coś jednak nie do końca grało i miałby uzasadnione wątpliwości co do uczciwości kupującego to wtedy jak zmusilibyście go do wysyłki? Potem co? Oddalibyście koszty dostawy?

oznacz moderatorów