anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niezrealizowanie zamówienie

KacperMajkel
#8 Zapaleniec#

Witam mam problem z sprzedającym a mianowicie. 

9.12.2022 kupiłem od sprzedającego na allegro doładowania do PS STORY w wysokości 600 zł (6x100zl "za doładowanie 69zl"). W opisie miał napisane że kody wysyła po 60 dniach.

Czas minął musiałem do niego napisać i upomnieć się o swoje zamówienie po czym napisał mi że kodów jeszcze nie ma i będzie miał dla mnie dziś 23.02 i dorzuci 50 zł doładowanie gratis.

Musiałem znów napisać do niego z upomnieniem o kody. Nie odpisywał przez kilka godzin postanowiłem zrobić czat  z nim i  allegro tak aby go nakłonić do zrealizowania.

napisałem że nie wywiązuje się z umowy. 

Po czym mi napisał że on woli zwrócić mi pieniądze na konto. Chociaż ja wolę doładowania do PS 

Napisał do mnie że zrobi mi zwrot pieniędzy na konto ale jakoś nie fascynujące mnie to bo jednak to była fajna okazja. I czekam prawie 3 miesiące. 

Moje pytania czy sprzedający ma prawo narzucić mi zwrotu pieniędzy?

Czy mogę żądać od niego rekompensaty zamian za to że miał moje pieniądze tyle czasu i nie zrealizował zamówienie? 

 

Dodam również że mam małe obawy teraz co do kodów bo musiałem wyprostować faceta bo kręci w wiadomościach na allegro i boję się że dostanę zużyte kody a wtedy pewnie już nic nie ugram co ?

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0