anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niezweryfikowana karta

danuant
#8 Zapaleniec#

Wracam ponownie z tematem niezweryfikowanej karty płatniczej. Dodałam nową kartę w profilu. Jest to karta z Twisto. Aplikacja Allegro przekierowała mnie do aplikacji Twisto, aby zweryfikować tam płatność. Proces zakończył się sukcesem, kartę obciążono kwotą 1 zł. Natomiast po powrocie do Allegro nadal nie mogę użyć tej karty do zapłaty, gdyż wg Allegro karta nie została zweryfikowana.
Komunikat o nieudanej płatności pojawia się po próbie jej weryfikacji przy użyciu 3D Secure.
Wcześniej ta sama karta dzialała mi. Jednak tydzień temu chyba ktoś włamał się na moje konto, wrzucił do koszyka kilka przedmiotów i pojawił mi się komunikat o wymaganej autoryzacji płatności. Oczywiście zakupu anulowalam. Przezornie usunęłam kartę a potem zmieniła hasło. Teraz tą samą kartę chciałabym dodać ponownie i już nie działa.
Karta została poprawnie zweryfikowana podczas płatności przez Google Pay, natomiast nadal nie działa na Allegro. Skonsultowałem problem z dostawcą karty, który twierdzi że problem prawdopodobnie leży po stronie Allegro, gdyż mieli już podobne zgłoszenie w przeszłości.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

danuant
#8 Zapaleniec#

Widzę. Natomiast karta nie została zweryfikowana i nie można nią zapłać za zakupy na Allegro.

oznacz moderatorów

danuant
#8 Zapaleniec#

Dodając kartę do Allegro ostatnim etapem jest jej weryfikacja poprzez realizację płatności na kwotę 1 zł. I ten etap zakończył się niepowodzeniem. Dokładnie u dostawcy weryfikacja była pozytywna, a potem tak jakby została wycofana.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@danuant skontaktuj się proszę z nami w tej sprawie za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów