anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Notowania allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

Kliknijcie sobie notowania : 5 L, interwał : M https://notowania.pb.pl/instrument/LU2237380790/allegro

 Zmiana :  - 50,06 %

 Źródło informacji :  Puls  Biznesu 04.08.2023r.

 

 

"Siara. Memory. Find. I wszystko jasne. ".

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
_Likos_
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  ehh nie jest żle 🙂 ja kupowałm po 20 z groszami 🙂  Reszta zależy od wyników.

To że jak był start ludzie sie rzucili i płacili po 100 to było wariactwo. Dla mnie realna wartość to ok 40-50PLN 

Reszta zalezy od wyników . Zobaczymy co sie bedzie działo d wrzesnia jak  mówi stara pilkarska piosenka "albo będzie dobrze- albo będzie źle " 🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

W mojej ocenie allegro, to Titanic, który już nabiera wody, ale orkiestra cały czas na nim gra.

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte wyniki finansowe Allegro pokazują coś zupełnie innego więc chętnie się dowiem skąd u Ciebie taka teoria?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte cena akcji to jedna wielka loteria, łatwo tym manipulować i nie ma to nic wspólnego z kondycją firmy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@kostas11  ehh allegro to WIG 20 wiec jedna z najwiekszych 20 firm na parkiecie - ergo o manipulacje nie tak łatwo - musiałby pójśc potężny kapitał

A co do kondycji ćóż : dobre wyniki - dore rapoty- to dobre rokowania wiec przyciagaja inwestorów z większą kasą ergo wiekszy popyt i cena w góre

Jeśłi wyniki bedą słabe będzie odwrotnie a do tego dojdzie panika i wyprz drobnych inwestorów i akcje pójda w dół

Wiec wyniki fifnansowe jak najbardziej maja wpływ na kurs akcji

 

oznacz moderatorów