anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa cena za Allegro Smart! dla kupujących

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Od 21 listopada 2022 r. zmienimy minimalną cenę zakupu umożliwiającą skorzystanie z darmowej wysyłki:

  • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
  • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich.

Dodatkowo cena za za wykupienie rocznej subskrypcji Allegro Smart! wzrośnie z 49 zł na 59,90 zł. Za subskrypcję miesięczną zapłacicie tyle samo, co do tej pory, tj. 10,99 zł.

Jeśli zapisaliście kartę płatniczą do konta Allegro, w dniu przedłużenia subskrypcji nie pobierzemy automatycznie nowej opłaty i nie przedłużymy subskrypcji na nowych warunkach. O jej zakończeniu powiadomimy Was mejlowo. Od 21 listopada od godz. 9:00 subskrypcję przedłużycie samodzielnie.

Nowe zasady Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji miesięcznych lub rocznych, przedłużonych lub wykupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214

skorpion901
#7 Wielbiciel#

Super, jeszcze kilka dni temu miałem opcję przedłużenia AllegroSmart o rok. Dziś odczytałem maila o zmianach, wchodzę na konto a tam zonk - nie mam już możliwości przedłużenia subskrypcji. Sprytne zagranie Allegro

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@skorpion901 masz szansę skorzystać ze starych zasad

cyt ,, Jeśli zapisaliście kartę płatniczą do konta Allegro, w dniu przedłużenia subskrypcji nie pobierzemy automatycznie nowej opłaty i nie przedłużymy subskrypcji na nowych warunkach.,,

oznacz moderatorów

skorpion901
#7 Wielbiciel#

Problem w tym, że zawsze płaciłem blikiem, nie miałem automatycznego przedłużenia. Ale kilka dni temu allegro namawiało mnie na przedłużenie, stwierdziłem że jeszcze kilka dni poczekam, może będzie jakaś promocja... A teraz wgl nie widzę możliwości przedłużenia

oznacz moderatorów

joacHIM2114
#6 Pionier#

co ma jedno do drugiego, tutaj chodzi o to ze jeśli karta była przypisana to normalnie by pobrało automatycznie, aczkolwiek ze względu na zmianę warunków tego nie zrobi, wiec tym bardziej nie skorzysta ze starych warunków

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazków nie widzimy ale przeczytaj o podpiętej karcie.Jest wyjaśnienie od moderatora.🤣

oznacz moderatorów

Client:44574039
#7 Wielbiciel#

Czyli jeżeli mam podpiętą kartę płatniczą do zakupów allegro to automatycznie przedłuży mi się subskrypcja na kolejny rok? U mnie kończy się 28 listopada. Czy wcześniej nie mogę zapłacić tych 49 złotych?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44574039 najwcześniej Smart! będziesz mógł przedłużyć 14 listopada 2022 r. i wówczas będziesz mógł skorzystać ze starych zasad (i starej ceny). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44574039
#7 Wielbiciel#

dzięki Allegro także mi taką informację wysłało

oznacz moderatorów

Fanta171
#7 Wielbiciel#

Jest 17 listopada i nie mam możliwości przedłużenia SMART'a. Czemu?

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Fanta171 a do kiedy masz ważny pakiet? Można przedłużyć jak do końca pakietu masz 14 dni

oznacz moderatorów

Fanta171
#7 Wielbiciel#

Dzięki, 14 dni będzie jutro 🙂

oznacz moderatorów

bredny
#8 Zapaleniec#

Ale na starych też nie przedłużą. Wg tej informacji wraz z końcem ważności konta tracisz dostęp do Allegro Smart albo przechodzisz na nowe warunki.

oznacz moderatorów

m3lom4n
#3 Debiutant#

Mam to samo, zablokowali mi możliwość zapłacenia za rok, przecież uokik powinien się temu przyjrzeć jako brak możliwości wykupienia usługi i zapłaty za nią, jak zwykła odmowa, wyskakuje mi durny komunikat, że mam smart ważny jeszcze ponad rok i 15 dni i dlatego nie mogę odnowić, a mam Smart do 17 stycznia, czyli jakieś 70 dni jeszcze a nie 380.. Złodzieje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze była możliwość zakupienia na 60dni przed końcem z nie żadne 70 i nie pisz "bzdur".😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@m3lom4n regulamin jasno określa ramy czasowe na opłatę subskrypcji 

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

To nie tak. Chodzi o to, że Smart! jest maksymważny od momentu zakupu 1 rok i 15 dni, byli możesz im kupić najwcześniej 15 dni przed datą ważności obecnego Smarta. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@m3lom4n przeczytaj ze zrozumieniem punkt w regulaminie ważność subskrypcji nie może być dłuższa niż .... Masz ważny jeszcze 70 dni jak dodasz 365 nowego to ile będzie ???

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Nie jest, jak piszesz. Smarta kupujesz na 12 miesięcy. Jeśli masz obecnie wykupiony do 17 stycznia, czyli jeszcze 2 i pół miesiąca do terminu, to gdybyś dziś kupił, to ten nowy zacząłby się liczyć dopiero od 18 stycznia, wtedy łącznie byłoby 1 rok nowego Smarta i 2 i pół miesiąca starego. Allegro dopuszcza obecnie łącznie 1 rok i 15 dni, czyli można kupić nie wcześniej, niż 2 tygodnie przed upływem terminu ważności obecnego Smarta. Też mam podobną sytuację, bo  mam termin do lutego, w zeszłym roku nie było problemu z kupieniem Smarta nawet kilka miesięcy wcześniej. 

oznacz moderatorów

m3lom4n
#3 Debiutant#

Chodzi o to że było inaczej, ostatni smart jaki kupiłem był w promocji za 39 zł i kupiłem go w połowie poprzedniego okresu za jaki miałem w 2020 roku, bez problemu wydłużając o 1,5 roku, ciągle to zmieniają by klient nie mógł skorzystać z lepszej oferty.

oznacz moderatorów