anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa kategoria dostawy: Nie pakujemy w plastik.

ArturRac
#8 Zapaleniec#

Witam,

umieszczam ten temat w tym miejscu bo nie znalazłem lepszego. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem by było dodanie możliwości wybrania dostawców którzy przesyłek nie pakują w opakowania plastiokowe.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

ArturRac
#8 Zapaleniec#

To super! Przekujcie te pomysły w czyn. Od dawna brakuje mi takiej opcji. Jako sprzedający mam możliwość zadecydowania jak towar zapakuję ale głównie jestem kupującym i tu chcę mieć możliwość premiowania ekologicznych opakowań. Denerwuje mnie gdy małe pudełeczko zapakowane jest w duże pudło, a wolna przestrzeń wypełniona plastikowymi czy foliowymi piankami.

Argument, że pakowanie w papier jest droższe mnie nie przekonuje. Często taki sam towar bez różnic cenowych dostaję opakowany w papier nawet z odzysku, a innym razem w folię. Więc można.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria, caps dobrze wie kiedy się załączyć i nigdy się nie myli🙃

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mdrogeria również się z Tobą zgadzam. Uważam, że warto zaproponować benefity dla sprzedawców, wybierających formy pakowania zero waste. Mam nadzieję, że finalnie rozwiązania, które będziemy proponować będą związane z realnymi korzyściami dla Was. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

jerrykrak
#2 Obserwator#

Cieszę się że ktoś poruszył ten temat. Niemal każdy zakup do kilo plastiku, czasem zupełnie niepotrzebnego. Dostaje paczkę, którą można zwyczajnie okleić taśmą do pakowania ale nie musi być caaaaaała w czarnym plastiku. Szlag mnie trafia

oznacz moderatorów