anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa szata graficzna Allegro

resistdj
#9 Pomysłodawca#

Witam. Czy Wam również nowa szata graficzna tak jak mi "obrzydziła" korzystanie z allegro? W poprzedniej wersji wszystko było widoczne od razu po wejściu na stronę główną, mam na myśli propozycje co do zakupów, nowości, promocje, produkty cieszące się zainteresowaniem itp. W nowej wszystko jest jakoś bezsensownie poukrywane... Wchodzę na allegro prawie codziennie, a od czasu nowej szaty graficznej każde wejście wygląda identycznie, te same produkty w polecanych, te same "promocje" itp. Wcześniej zawsze coś ciekawego wpadło w oko i z wielką przyjemnością "buszowałem" po całym allegro w poszukiwaniu różnych zakupów, dzięki temu że allegro podsuwało pomysły w sensowny sposób. Teraz jak wchodzę i widzę znów to samo co godzinę temu czy 2 dni wcześniej, w dodatku wszystko jakoś poukrywane, odechciewa mi się. Kiedyś spędzałem na allegro każdą wolną chwilę, dziś, po tych rewolucyjnych zmianach wprowadzonych nie wiem w jakim celu, rzygać mi się chce jak mam czegoś szukać. Mówię o wersji przeglądarkowej. Wersja mobilna przez aplikację jest obecnie dla mnie bardziej czytelna i przejrzysta niż przeglądarkowa, a kiedyś było zupełnie odwrotnie. Czy jest gdzieś możliwość włączenia poprzedniego widoku? Obecny odpycha wręcz i przypomina mi nieco zachowanie Windowsa, wszystko ukryte tak, byś musiał więcej czasu spędzić na szukaniu odpowiedniej funkcji czy zakładki, niż na zakupach. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@resistdj Cześć. 🙂 Przykro mi, ale nie ma możliwości włączenia starego widoku. Mimo wszystko dziękuję za Twoje uwagi, przekażę je do zespołu odpowiedzialnego za zmianę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów