anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi z 1% ofert powiązanych z produktem?

sp3xpx
#7 Wielbiciel#

Wyslalem zapytanie o wytłumaczenie co z tym 1% towarów??? nie rozumiem  na czym to polega, Pytałem kolegów też nie rozumieją !W odpowiedzi polecono mi czyszczenie przeglądarki i ani słowa w temacie,To jest pytanie ogólne, nie związane z danymi uczestnika,proszę to jakoś rozsądnie wyjasnić  Sprzedaję starocie gromadzone latami z róznych dziedzin ,i nie wiem na czym ten poblem polega  !!Pozdrawiam Andrzej Wańkowicz

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Knowhere
#21 Demiurg#

@sp3xpx Na tym, że w wyznaczonych przez allegro kategoriach 1% wystawionych ofert ma być powiązanych z produktem w ich bazie. W przeciwnym razie nie będziesz mógł wystawiać nowych ofert, ani wznawiać zakończonych (dodatkowo zapewne reszta Twoich ofert dostanie minusa w trafności i spadnie Ci jakość sprzedaży).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

sp3xpx
#7 Wielbiciel#

Dzięki   nie wiem dalej ??Jak rozumieć ,słowo "powizane????każdy ,sprzedawany przedmiot może być inny????Jeżeli takiego nie ma w bazie, to nie mogę sprzedać??Jeszcze zapłacić sporą prowizję ?sprzedaję np vademecum kierowcy z 1945 nie mają na pewno w bazie i co???

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sp3xpx  Poczytaj sobie tutaj:

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-powiazac-oferte-z-produktem-VEWrZz6n4sv

A książki starsze, które nie mają ISBN możesz wystawić w dziale antykwariat. Albo na Allegro lokalnie .

Jak nie sprzedasz to i prowizji nie zapłacisz 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Można też spróbować podać kod z margaryny czy tam masła, bo chodzą głosy że to przechodzi😁
Albo stosować się do rad ekspertów😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nawet jak nie sprzedaż możesz i tak zapłacić na Al, tam jest oplata transakcyjna.

oznacz moderatorów

Agataff04
#9 Pomysłodawca#

Witam też mam z tym problem i wpisując poprawny numer ISBN w rubryczce przy aukcji wyskakuje na czerwono błędny identyfikator to jest jakaś wielka lipa z tym ISBN

oznacz moderatorów