anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co tak naprawdę chodzi...?

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Hi,

chcę kupić dwie sztuki towaru. Jedna kosztuje 19,99zł.
Piszę do sprzedawcy, zeby albo na chwile podniosl cene do 20zł albo zeby wystawil aukcje po 20zł.

Odpowiedz: "niech pan kupi 3 sztuki po 19,99 i jedna odesle jak ma pan smart". 😮

I wszystko na ten temat.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mikeza
#20 Guru#

może tak sobie to wykombinował, zwrot w smarcie masz za darmo, więc Ciebie nic to nie kosztuje. Sprzedawca ma za to zabawę z rozliczaniem zwrotu, ale skoro tak woli, to już jego wybór.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@mikeza: ale musze wykonać dodatkowe niechciane czynności albo tracic czas i szukac u kogos innego kto ma drozej.

Ale to kolejny juz taki sprzedawca.
Nie wiem jak to ma sie do tych płaczków na forum którym przeszkadzają (takie) zwroty 😮

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

"ale musze wykonać dodatkowe niechciane czynności"

a sprzedawca to już nie?

Poza tym- nie wszyscy mają smart od 40 zł.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@starling_shop  napisał(a):

 

a sprzedawca to już nie?

 


Ty tak na poważnie czy bąbelki uderzyły do głowy? 😮

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@Client:104371448 Ty myślisz, że sprzedawca mający kilkadziesiąt lub kilkaset zakupów dziennie będzie zmieniał aukcję specjalnie dla Ciebie?

Kup u kogoś kto ma w wyższej cenie albo nie korzystaj ze smarta to nie będziesz musiał niczego zwracac.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@starling_shop ty tak na powaznie, czy bąbelki uderzyly w kopułę? 😮

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Oficjalny sklep Allegro podobnie ma ustawione....

Potrzebowałem zapinkę do chłodzenia procesora dokupić - zestaw montażowy. No i mieli w oficjalnym sklepie chyba za 39,88 czy jakoś takoś.

Znalazłem sprzedawce z Warszawy (Ejama), mają ten sam zestaw montażowy w cenie równo 40zł. Zakupiłem od nich i tyle.

Robią tak pewnie aby koniecznie naciągnąć klienta na zakup jeszcze czegoś z oferty sklepu i nie specjalnie chcę im się zmieniać - kombinować.

oznacz moderatorów